Sonuçlanması ile halefiyet, HBO’nun gıpta ile bakılan Pazar gecesi yuvasında artık bir boşluğu var. Girmek İdöl, vızıltıya değer bir şov olma arzusuyla HBO’nun bir sonraki drama dizisi. Lily-Rose Depp, bir önceki turnesini bitirdikten sonra sinir krizi geçirdikten sonra dünyanın en iyi sanatçısı olmak isteyen hevesli bir pop yıldızı olan Jocelyn’i canlandırıyor. Jocelyn, bir geri dönüş planlarken, şarkıcıyla çalkantılı bir ilişkiye başlayan kendi kendine yardım tarikatı lideri ve gece kulübü sahibi Abel “The Weeknd” Tesfaye’nin canlandırdığı Tedros ile tanışır.

Tesfaye, diziyi Reza Fahim ile birlikte yarattı ve öfori yaratıcısı Sam Levinson. İdöl 76. Cannes Film Festivali’nde gösterişli bir çıkış yaptı ve eleştirmenlerin ilk iki bölümü eleştirmesinden sonra hararetli bir tartışma konusu haline geldi. Yine de Levinson, dikkatin işe yarayacağına inanıyor. idoller iyilik, “ olma potansiyeline sahipyazın en büyük şovu.Bu akşam prömiyeri yapılan dizinin ilk bölümünün yayın tarihi, saati, kanalı ve konusu hakkında bilgi almak için okumaya devam edin. İdöl Sezon 1.

The Idol 1. sezon 1. bölüm ne zaman yayınlanıyor?

1. sezon, 1. bölüm veya İdöl prömiyerleri 4 Haziran 2023. Bölüm yayınlanacak HBO aynı anda yayın yaparken maks..

23 Mayıs itibariyle HBO Max, Discovery ve WarnerMedia’nın birleşmesi nedeniyle artık Max olarak biliniyor. Food Network, TLC, HGTV ve Discovery’den programlar artık Max’e eklendi. Bu gösteriler şunları içerir: Alaskalı çalı insanlar, kıyılmış, doktor. sivilce patlatıcı, Sabitleyici Üst, ve dahası. HBO şovları ve Warner Bros. dahil olmak üzere filmler Max’te izlenmeye devam edecek. halefiyet, Yarasaadam, Kumdan tepe, BarryVe Sopranolar.

The Idol 1. sezon 1. bölüm saat kaçta başlıyor?

ilk bölümü İdöl prömiyerler 20:00 ET.

The Idol 1. sezon 1. bölüm ne hakkında?

1. bölümün adı Pop Tarts & Fare Masalları. “Jocelyn muzaffer dönüşüne hazırlanırken, sızan bir fotoğraf ekibini kriz moduna sokar – tam da bir gazeteci onun hakkında derinlemesine bir profil çıkarmak için geldiğinde.” resmi özet okur. “Daha sonra Jocelyn, gece kulübü sahibi Tedros ile şans eseri karşılaşır.”

The Idol 1. sezon fragmanını izleyebilir miyim?

Evet yapabilirsin! Aşağıda izleyin:

1. bölümde veya The Idol 1. sezonda kim rol alıyor?

1. bölüm oyuncu kadrosu (başına imdb) Jocelyn rolünde Depp, Tedros rolünde Tesfaye, Chloe rolünde Suzanna Son, Xander rolünde Troye Sivan, Izaak rolünde Moses Sumney, Dyanne rolünde Jennie Ruby Jane, Jocelyn’in yayıncısı rolünde Dan Levy, Live Nation temsilcisi Eli Roth, Nikki Katz rolünde Jane Adams yer alıyor. Talia rolünde Hari Nef, Leia rolünde Rachel Sennott, müzik yapımcısı rolünde Mike Dean, Destiny rolünde Da’Vine Joy Randolph, kendisi rolünde Ramsey ve Chaim rolünde Hank Azaria.

The Idol 1. sezonda kaç bölüm olacak?

ilk sezonu İdöl altı bölümden oluşacak. Sonraki bölümler haftalık olarak yayınlanacak.

Idol izlemeye değer mi?

The Idol'da bir adam bir kadına tutunur.

Levinson, pop kültürüne hükmeden, tartışmalara ilham veren ve tutkulu hayran kitlelerini besleyen şovlar yaratma konusunda bir geçmişe sahiptir. Bakmak öforiağ tarihinde en çok izlenen beş HBO dizisinden biri. Söylem üreten ve iğneyi hareket ettiren şovlarla ilgileniyorsanız, İdöl ikisini de yapma şansı var.

Açık Çürük domates, İdöl Tomatoometer’da %25’te oturuyor ve 24 Metascore’a sahip Metakritik. Olumsuz eleştirilere rağmen, bu şov büyük olasılıkla grafik içeriği ve The Weeknd’in popülaritesi nedeniyle sosyal medyada trend olacak.

  • Aktarım dizisi finali nerede izlenir: şovu canlı yayınlayın

  • Succession 4. sezon 9. bölüm yayın tarihi, saati, kanalı ve konusu

  • Succession 4. sezon 8. bölüm yayın tarihi, saati, kanalı ve konusu

  • Succession 4. sezon 7. bölüm yayın tarihi, saati, kanalı ve konusu

  • Succession 4. sezon 6. bölüm yayın tarihi, saati, kanalı ve konusu


genel-19