Google’ın Pixel telefonları, sınıfının lideri kameralar, özel yapay zeka özellikleri ve az paraya temiz bir arayüz sunarak kendilerine bir isim yaptı. Oldukça uygun fiyatlı olmanın yanı sıra, şirketin telefonları rutin olarak satışa çıkıyor. bugünün Pixel 7 Pro anlaşması, son zamanlarda gördüğümüz en iyiler arasında.

Pixel 7 Pro, büyük bir 6,7 inç 120 Hz OLED ekrana sahiptir ve sizi gün boyunca taşımak için 5.000 mAh pil içerir.

Telefon, 50MP ana kamera, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 5x yakınlaştırmalı 48MP telefoto kamera ile üçlü arka kamera dizisiyle birlikte gelir. Kamera donanımı, Google’ın benzersiz yazılım özellikleriyle güçlendirilmiştir. Fotoğraflar olağanüstü ve gerçekçi ve diğerlerinin çoğunu geride bırakıyor en iyi kameralı telefonlar toz içinde.

Herhangi bir kıyaslama yarışmasını kazanmamış olabilecek ancak akıllı bir çip olan ve önüne koyduğunuz her görev için uygun olan tescilli Tensor G2 çipi üzerinde çalışır.

Pixel 7 Pro’nun hem parmak izi okuyucusu hem de yüz tanıma kilidi vardır ve her ikisi de oldukça güvenilirdir. Telefon, Doğrudan Aramam ve Bir Bakışta gibi diğer telefonlarda bulunmayan birçok faydalı özellikle birlikte gelir.

Pixel 7 Pro, piyasadaki en gösterişli telefon değil. Ayrıca mükemmel değil. Ancak şüphesiz pek çok insan için en iyi telefon, özellikle de Samsung Galaxy S23 Ultra’ya 1.200 Dolar veya Apple iPhone 14 Pro Max’e 1.100 Dolar harcamak istemeyen ileri düzey kullanıcılar.

Pixel 7 Pro, 8 GB/128 GB modeli için genellikle 899 dolardan başlar, ancak Amazon ve Best Buy’da 200 dolar indirimlidir.

Bu, şu anda onu Samsung’un en üst düzey geleneksel telefonu için ödeyeceğiniz fiyatın neredeyse yarısına alabileceğiniz anlamına gelir.

Telefon en az iki işletim sistemi yükseltmesi daha alacak ve dört yıllık güvenlik desteği alacak, bu nedenle 699 dolarınız çok yol kat edecek.

Pixel 7 Pro, hataları gidermek için şimdiye kadar birkaç güncelleme aldı. Aynı zamanda Android 14’ü alan ilk kişi olacak.



telefon-1