bu Hazine avı geliştirilmiş versiyonuna görev eklendi. Grand Theft Auto Çevrimiçi yanında Doomsday Heist güncellemesi ve serbest bırakılması için bir teaser olarak hizmet etmesi amaçlandı Kırmızı Ölü Kefaret 2. Çevrimiçi bir lobideyken şu kişiden bir e-posta alacaksınız: [email protected] (bu isme artık herkes aşina olmalı).

Bu e-postada, ilk ipucunu siyah beyaz bir fotoğraf biçiminde bulacaksın. GTA Online’da 20 Hazine Avı konumu vardır ve bunları rastgele alırsınız.

Hazine Avı Nasıl Tamamlanır?

Bu fotoğraf ilk olacak 20 lokasyon aramanız gereken. Her konum haritada sarı bir soru işaretiyle işaretlenecektir.bunun gibi Kırmızı Ölü Kefaret 2ve konuma vardığınızda, bir nesneye sabitlenmiş bir not olan ipucunu bulmanız gerekecek. GTA Online için 20 Treasure Hunt konumunun her biri aşağıda listelenmiştir.

İlk ipucunuzu bulduğunuzda, haritanızda size üç ipucu daha verilecek. Bu görevi tamamlamak için bulmanız GEREKEN üç ipucu var; A Ceset içinde Tongva Tepelerikanlı Kürek de kumlu kıyılarve bir boş silah kutusu Açık Joad Şeridi içinde Üzüm çekirdeği.

Üç ipucunu da bulduktan sonra, ekranda bir hazine sandığı için rastgele bir konum belirecektir. Çevrimiçi harita, hazineyi bulduğunuzda işaretlenmiş bir sandık bulacaksınız “Boles Overland Posta Arabası Şirketi”açmak oyuncuyu bir ödülle ödüllendirecektir. Çift Etkili TabancaVe 5000 dolar bulduğunuz ipucu başına.

Kafadan Vuruş Mücadelesi

Kafadan Vuruş Mücadelesi

Son olarak, ek bir kazanç elde edebileceksiniz. 250.000 $ kilidini açtıktan sonra Çift Etkili Tabanca. Bunu yapmak için biriktirmeniz gerekecek Çevrimiçi 50 kafadan vuruş. Ancak, bunu şu adreste yapabilirsiniz: PvP veya PvE. Bu nedenle, aranan bir seviyeye ulaşırsanız, hızlı bir şekilde 50 kafa vuruşu elde etmek için Polislere karşı öldürmeleri kolayca yapabilirsiniz.

Tamamlandığında, anında 250.000 $ ödül alacaksınız!

GTA’da Hazine Avı Konumları

1

Cassidy Deresi

Creek Hazine Avı Konumu

Haritanın kuzey bölümünde, Raton Kanyonu yakınında yer almaktadır. Muhtemelen ipucunu Creek’teki bir ağaca çivilenmiş olarak bulacaksınız.

2

Marlowe Üzüm Bağları

üzüm bağları

Marlowe Üzüm Bağları, Tongva Tepeleri içinde yer almaktadır ve ipucunu köprünün altında ve nehrin yanında bulacaksınız.

3

yayın balığı görünümü

Yayın Balığı Görüntüle Hazine Avı Konumu

Catfish View, San Chiamski Sıradağları’nda yer almaktadır. Sadece ipucunun bulunacağı tepenin zirvesine gidin.

4

İki Hoots Falls

Two Hoots Falls GTA'da Hazine Avı Konumu

Yine Tongva Tepesi Vadisi’nde bulunan, ipucu, Two Hoots Falls’un yanındaki bir direğe yerleştirilecek.

5

Tataviam Dağları

Tatiana Dağı

Yukarıdaki haritada yer alan doğru dağı bulduğunuzda, ipucunu bir taş duvara çivilenmiş olarak bulacaksın.

6

Senora Ulusal Parkı Kayalıkları

Senora Ulusal Parkı Kayalıkları

Senora Ulusal Parkı, Grand Senora Çölü’nde yer almaktadır. ipucunu uçak pistinin kuzeybatısındaki bir kayanın üzerinde bulacaksın.

7

Raton Kanyonu

Raton Kanyonu

Başka bir ipucu da Tongva Tepesi Vadisi’nde bulunuyor. önceki ipuçları gibi bunu da bir kayanın veya ağacın üzerinde bulacaksınız.

8

Palomino Yaylaları

Palomino Yaylaları

Haritanın Güneydoğu kısmında yer alan, ipucunuzu bu bölgenin plajlarında bulacaksınız.

9

Procopio Promenade Paleto Körfezi

Paleto Körfezi

Haritanın tam kuzey kıyısında kırık bir köprü bulacaksınız. Bu köprünün altında ipucunu bulacaksın.

10

Hill Valley Kilisesi Büyük Chaparral

Büyük Chaparral Kilisesi

Great Chaparral’da bulunan bir kilise var, bu kiliseyi ve mezarlığını bulmalısınız. Ardından, haçla süslenmiş bir mezar taşı bulun, ipucunuz burada olacak.

11

Grand Senora Çölü Sandy Shores Havaalanı

Büyük Senora

Bu kendi kendini açıklıyor, ipucunu Havaalanı çevresinde bulacaksın. Sadece bölgeyi keşfedin ve onu bulacaksınız.

12

Los Santos Golf Kulübü

Los Santos Golf Kulübü

Los Santos Golf Kulübü’ne gidin, ve bir köprünün yanına gelene kadar bölgeyi keşfedin, orada ipucuna yaklaştığınızda çalan zili dinleyin.

13

Del Perro İskelesi

Del Perro İskelesi

Bu, bulunması daha kolay ipuçlarından biridir, çünkü İskele’yi çevreleyen plaja gitmeniz yeterlidir. İskeleyi tutan ahşap kirişlerden birine iliştirilmiş bir not bulacaksınız.

14

Hill Valley Kilisesi Pacific Bluffs

Tepe Vadisi

Başka bir mezarlık bulgusu. Del Perro İskelesi ve Los Santos Golf Kulübü yakınında bulunan Mezarlığa gidin, büyük bir mezara bir not eklenecektir.

15

Senora Ulusal Parkı Gözlem Noktası

Milli Park Gözlem Noktası

İlk etapta oraya gitmeniz gerekiyorsa, Senora Ulusal Parkı’na geri dönün. Bir tepenin üzerinde olacak olan Senora Ulusal Parkı Gözlem Noktasına gidin. Orada ipucunu bulacaksın.

16

Cape yayın balığı

Cape yayın balığı

El Gordo Deniz Feneri’nin ve daha önce bahsedilen Yayın Balığı Manzarası’nın güneydoğusunda yer almaktadır. bu ipucunu Pasifik Okyanusu kıyılarında bulacaksınız.

17

Arthur’s Pass Trails Great Chaparral

Arthur'un Geçişi

Arthur’s Pass Trails, Vinewood Hills ve Great Chaparral’da bir yürüyüş parkurudur, açıkça işaretlenmiştir.. Bu nedenle, ipucunuzu bulmak için bu izi keşfetmeniz yeterli.

18

Alamo Deniz Marinası

Alamo Sea Marina Hazine Avı Yeri

Alamo Denizi’nde bulunan, Yakınlarda Sandy Shores’ta hasarlı bir tekne bulacaksınız, üzerinde ipucunuz olan bir kaya olmalı.

19

Terkedilmiş Maden Büyük Chaparral

Terk Edilmiş Maden Hazine Avı Konumu

bulun Terk edilmiş maden içinde Büyük Chapparalburada maden girişinin dışında bir ipucu bulacaksınız.

20

Chiliad Dağı

Chiliad Dağı Hazine Avı Yeri

Chiliad Dağı’nın tepesinde, gözetleme yerini bulacaksınız, burada sadece bu gözetleme noktasında masanın üstünde oturan ipucunu almanız gerekecek.oyun-5