Bazen en iyi Skyrim modları en basit fikirlerden çıkar. Yaklaşık on iki yıl sonra, The Elder Scrolls V: Skyrim Steam’in en popüler açık dünya oyunlarından biri olmaya devam ediyor ve geniş modlama sahnesi şüphesiz bunun büyük bir parçası. Pekala, en önde gelen aktif mod geliştiricilerinden biri yine iş başında ve bu sefer, gözden kaybolmaya çalıştığınızda birçok Skyrim NPC’sine komik bir kişilik getiriyorlar.

Mod yapımcısı ‘JaySerpa’, “İnsanların önünde görünmez oluyorsunuz ve kimse gözünü kırpmaz” diyor. “Eh, artık yok!” kapsamlı olarak Skyrim modu 300’den fazla özel, sesli tepki içeren NPC’ler Görünmezliğe Tepki adlı pakette, NPC’lerin siz etere girip çıkarken şaşkınlık, korku, şaşkınlık, sıkıntı veya keyifle yanıt vermesi için çeşitli farklı yollar uyguladılar.

Bu mod, aslında, JaySerpa tarafından geçen yıl NPC’ler React to Necromancy adlı, muhtemelen oldukça açıklayıcı olan bir modun devamı niteliğindedir. Hala düzenli olarak yeni modlar yapan en yüksek profilli içerik oluşturuculardan biri olan JaySerpa’dan beklediğimiz gibi, burada ayrıntılara gerçekten dikkat ediliyor.

Örneğin, illüzyondan anlayan büyücüler ve karakterler maskaralıklarınıza şaşırmayacaktır. Bununla birlikte, oldukça etkilenecek biri, Winterhold Koleji tüccarı Drevis Neloren’dir – onu, İllüzyon büyüsü konusunda görünüşte gelişmiş bilgisine rağmen, ortadan kaybolmak için mücadele ediyor gibi görünen Dunmer büyücüsü olarak hatırlayabilirsiniz.

Bu Skyrim modu, kurmamak için gerçekten hiçbir neden olmayan hafif eklemelerden biridir – normal oyun kayıtlarını düzenlemez, bu nedenle diğer görünmezlik modları da dahil olmak üzere her şeyle uyumludur ve daha fazla daldırma ve hatta bir dokunuş katacaktır. yerlilerle ce-e-boo oynarken bir sonraki oyununuz için bazı aptalca anlar. Çok fazla illüzyonist olmasanız bile, görünmezlik iksirleriyle de işe yarayacaktır.

Bunu göz önünde bulundurarak, bu NPC’ler React to Invisibility Skyrim modu, sahip olunması gereken doğal bir şey gibi geliyor, bu yüzden kafa kafaya Burada oyununuza eklemek için

Bunun gibi modlar, Starfield çıkış tarihinin gelmesi için bu kadar hevesli olmamın bir nedeni, çünkü o gezegenlerin her türden harika konseptlerle dolu olacağını biliyorum. Ayrıca, hayatınızda biraz daha fazla fanteziye ihtiyacınız varsa Skyrim gibi en iyi oyunları da sıraladık, Elder Scrolls 6’nın çıkış tarihi şimdilik görünmezliğin kendisinde ustalaşmış gibi görünüyor.oyun-2