Gizli Enerji Tavşan Yılı’nı ya da onların deyişiyle Tavşan Yılı’nı kutlamak için bir sürü yeni şey çıkardı. Diğer çeşitli güzelliklerin yanı sıra yepyeni bir lezzet olan Yuzu ve Mandarin’i piyasaya sürdüler. Bu sabah bir çalkalayıcı dolusu içtim ve söylemeliyim ki, şimdiye kadar sahip olduğum tüm Sneak Energy tatlarında olduğu gibi, tadı çok lezzetli.

Bu, kafeinsiz Sneak Hydrate’in piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra geldi, bu nedenle toz bazlı oyuncu içeceklerinin hayranı olmak için iyi bir zaman çünkü her zaman yeni seçenekler getiriyor gibi görünüyorlar. Sneak’in enerji dağıtan tavşan maskotunu sevenler, Mecha Bunny Mk. 1. Yeni seriyi tanıtmak için izlemeye değer, retro animeden ilham alan eğlenceli bir fragman bile yaptılar.

Bunny Yılı koleksiyonundaki ürünlerin tam listesi şunları içerir:

  • Sneak Energy Yuzu ve Madarin küveti
  • Tavşan Yılı tişörtü
  • tavşan kılıcı yılı
  • Mecha Tavşanı Mk. 1 oyuncak
  • Tavşan Yılı çıkartma koleksiyonu

Yeni lezzeti deneyecek misiniz veya diğer ürünlerden herhangi birini koleksiyonunuza ekleyecek misiniz? Öyleyse, kodu kullanın bilgisayar oyunları15 check-out sırasında 50$ (50£) veya daha fazla harcarsanız (ki bunu kolaylıkla yapabilirsiniz) kendinize %15 indirim alırsınız.

Bu enerji artışının size vereceği vızıltı, en iyi ücretsiz bilgisayar oyunlarını oynarken veya belki de en iyi battle royale oyunlarından birinde uzun bir oturum sırasında kullanışlı olabilir. Her iki durumda da, neden bu kadar çok oyuncunun onu sevdiğini görmek kolaydır.oyun-2