Orta sınıf telefonlar uzun bir yol kat etmiş olsalar da, üst düzey telefonlarla aynı premium deneyimi sunmuyorlar, bu nedenle birinci sınıf bir telefon arıyorsanız, ancak bütçeniz 2023 amiral gemisine izin vermiyorsa, Samsung’un Galaxy S22 Plus’ı, fiyatı Amazon yan kuruluşu Woot tarafından sınırlı bir süre için yarıya indirildiği için denemeye değer. Amazon ayrıca kilidi açılmış varyantı cömertçe indirdi.
En en iyi orta sınıf telefonların plastik bir arka yüzü, güneşte okunamayan ekranı ve telefoto kameraları yoktur. Woot, Galaxy S22 Plus’ı yüzde 50 indirimle orta seviye bölgeye indirdi.

Uygun fiyatlı telefonların genellikle 500 ABD doları civarında olduğu göz önüne alındığında, normal fiyatı olan 999,99 ABD doları yerine 497,99 ABD dolarına alabileceğiniz için Galaxy S22 Plus’ı tercih etmek daha mantıklıdır.

Amazon ayrıca, Woot aracılığıyla almak istemiyorsanız, kilidi açılmış Galaxy S22 Plus’ı 300 $ karşılığında satışa sunuyor.

Galaxy S22 Plus, cam ve metal bir tasarıma sahiptir ve elde birinci sınıf bir his uyandırır. Süper parlak 6,6 inç ekran, 120 Hz’lik yüksek yenileme hızına sahiptir.

Telefon, 50MP ana atıcı, 12MP ultra geniş açılı kamera ve 3x optik yakınlaştırmalı 10MP telefoto modülü ile üçlü kamera dizisine sahiptir.

45W şarj desteği sayesinde hızlı bir şekilde doldurulabilen büyük bir 4.500mAh pil ile birlikte gelir. Telefon, sonraki üç Android işletim sistemi sürümü için uygundur ve dört yıllık yazılım desteği kalmıştır.

Ayrıca, Galaxy S23 Plus şu anda piyasada olmasına ve Galaxy S22 Plus’tan daha fazla temel depolama alanına sahip olmasına rağmen, en az 999,99 $ ödemenizi gerektiriyor ve 2023 telefonu olduğu için bu yıl cömert bir indirim alması pek mümkün değil. Üstelik bu telefon, S22 Plus ile aynı ekrana, kameraya ve RAM’e sahip olduğundan, her iki telefon da aynı temel deneyimi sunuyor.

Galaxy S22 Plus’ta 502 $ tasarruf etmek istiyorsanız, bazı varyantlar zaten stokta kalmadığından hemen Woot’tan bir tane alın. Bu, Galaxy S22 Plus’ın bugüne kadar aldığı en büyük indirim, bu da onu daha da özel kılıyor.telefon-1