bu 2022 iPad Pro ve Samsung’lar Galaxy Tab S8 Ultra arasında şu anda satın alabileceğiniz en iyi tabletler, ancak fiyatları bütçe dostu olmaktan uzak. Ayrıca, harika cihazlar, iPad’ler ve Galaxy Tab’ler – ve bu konuda tüm Android destekli tabletler – bazen daha büyük akıllı telefonlar gibi görünebilir. Bunun nedeni, Android’in mobil cihazlara güç sağlamak için yapılmış olması ve iPadOS’un, hepimizin bildiği gibi Apple’ın iPhone’larına güç veren, iOS’un değiştirilmiş bir sürümü olmasıdır. Bununla birlikte, başka bir tablet türü daha var: daha büyük akıllı telefonlardan çok küçültülmüş PC’lere benzeyen tabletler. Ve eğer pazardaysanız, o zaman bugün şanslı gününüz.

Şu anda Amazon’un Microsoft Surface Pro X’te dudak uçuklatan bir anlaşması var ve bu kötü çocuğa %56’lık muazzam bir indirim sunuyor ve bu pahalı tableti bütçe dostu bir cihaza dönüştürüyor. Bu, bu inanılmaz anlaşma sayesinde 620 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Uygun bir Microsoft Surface olarak Surface Pro X, güçlü tabletiniz olacak şekilde yapılmıştır. Surface Pro X’in bu sürümü, Microsoft’un SQ 1 işlemcisi tarafından desteklenmektedir ve 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile birlikte gelir.

Bununla birlikte, Surface Pro X 2019’da piyasaya sürüldüğünden beri, temelde artık tepenin üzerinde. Bununla birlikte, belge yazma, sunum yapma, veri sayfalarına bilgi girme vb. gibi günlük işler için yine de bol miktarda güç sunmalıdır. tablette daha kolay ve videoları izlemek daha keyifli – çünkü Surface Pro X aynı zamanda video, film ve TV şovları izlemek için bir tablet işlevi de görebilir.

Surface Pro X, dizüstü bilgisayarınızın bile yerini alabilir. Sadece bir Surface Pro İmza Klavyesi satın alın, Surface Pro X’inize takın ve tamamen işlevsel bir 2’si 1 arada cihaza sahip olacaksınız. Ayrıca, Surface Pro X yerleşik LTE ile birlikte gelir; bu, nerede olursanız olun internete sahip olacağınız anlamına gelir – yani operatörünüze ek bir veri planı ödemek istiyorsanız. Pil ömrüne gelince, Surface Pro X, şarj etmek için prize takmadan önce 15 saate kadar dayanabilir. Peki, ne bekliyorsunuz? Yukarıdaki anlaşma düğmesine dokunun ve kendinize bütçe dostu bir fiyata güzel, pahalı bir tablet hayal edin!telefon-1