Çiftçilik oyunu Homestead Arcana’da daha önce elde edilemeyen bir Başarı kaldırıldı. Başarı, “Çok Hazırlanamazsınız”, elde edilemez olduğu anlaşıldıktan sonra Microsoft tarafından görünüşe göre silindi.

Bu, Achievement web sitesi tarafından keşfedildiği şekliyle Gerçek BaşarılarMicrosoft Başarıları nadiren tamamen sildiğinden, , nadir görülen bir durumdur. “Fazla Hazırlanamazsınız” Başarımı, oyuncuların oyundaki her öğeyi üretmesini gerektiriyordu, ancak Yeşil Ayak Bileği Çizmeleri takip etmiyordu ve oyuncuların Başarıyı kazanmasını engelliyordu. Başarının düzeltilip düzeltilemeyeceği bir süre için belirsizdi.

Şimdi, “You Can’t Be Too Ready”den elde edilen 100 Gamerscore, oyunun toplam 1.000 Gamerscore toplamını korumak için diğer Başarılara tahsis edildi.

Görünüşe göre Microsoft, muhtemelen oyunun geliştiricisi Serenity Forge’un isteği üzerine Achievement’ı kaldırdı. Hatalı Başarımlar daha önce oyunlarda ortaya çıktı, ancak genellikle ya düzeltildi ya da göz ardı edildi. Başarı kaldırma son derece nadirdir, bu nedenle bu özel durumda perde arkasında neler olduğu belli değil. Belki de Başarıyı tamamen ortadan kaldırmak, düzeltmeye çalışmaktan daha kolaydı.

Homestead Arcana, Nisan 2023’te Xbox Series X ve PC için piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldükten sonra karışık eleştiriler aldı ve şu anda GameSpot kardeş sitesinde 62’lik bir Metascore’a sahip. Metakritik. Xbox Series X|S, PC’de bulunur ve ayrıca Xbox Game Pass ve PC Game Pass’te bulunur.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1