Rockstar’ın muhteşem açık dünya oyunu, Grand Theft Auto 5, yaklaşık on yıldır dünya çapında oyuncuları kasıp kavuruyor. Geliştiricilerin sürekli ilgisi ve sık güncellemeleriyle, GTA 5’in 2023’te bile güçlü bir şekilde devam etmesi şaşırtıcı değil. GTA 6 çıkış tarihi yolda olabilir, ancak San Andreas Mercenaries olarak adlandırılan GTA 5 yaz güncellemesi, bu arada devam etmemizi sağlayacak çok şey var.

Alternatif sprint kontrol seçeneklerinden Yaratıcı güncellemelerine kadar çeşitli yaşam kalitesi iyileştirmelerinin yanı sıra oyuncular yeni etkinlikler, araçlar ve silahlar bulmayı bekleyebilirler. Rockstar Games tarafından gösterilen iki yeni araç arasında, biri muhtemelen Dodge Charger’dan esinlenmiş, diğeri ise Mitsubishi Pajero’yu anımsatıyor. Geliştiriciler ayrıca yeni bir gizli savaş uçağı da ortaya çıkardığından, çevrimiçi olarak gökyüzünde süzülmeyi tercih ederseniz endişelenmeyin.

Jet muhtemelen bir Amerikan savaş uçağı olan Lockheed Martin F-35 Lightning II’ye bir kasidedir. Eklenen araçların yanı sıra, GTA Online’a, oyuncuları orta sürüş sırasında silahlandırmak için taktik hafif makineli tüfek seti gibi yeni silahlar geliyor. Rockstar ayrıca, günlük zaman denemeleri ve “çok daha fazlası” ile oyun içinde rastgele olayların gerçekleşeceğini belirtti.

Yeni bir gelişmiş hava komuta merkezi olan Mammoth Avenger, “yeni bir Operasyon Terminali ve silah sistemi yükseltmeleri” içerecek. Geliştirici ayrıca, “yeni ve deneyimli kaçakçılar, Avenger’ınızı Hangarınızdan saklama ve özelleştirme, hatta bir Hangar veya Tesis sahibi olmadan Avenger’ınızı depolayıp erişme yeteneği dahil olmak üzere, Avenger ve Hangar sahipleri için bir dizi yükseltmeden de yararlanacak” diyor. mülk.”

Oyuncular takımlarını hazırlayabilir ve Hangar tesislerini yeni Avenger yükseltmeleri için hazırlayabilir, ardından kendilerini bir sonraki savaşa hazırlayabilir. GTA Online’ın karakterleri ve hikayeleri açısından Rockstar, Charlie Reed adında yeni bir uzman uçak tamircisi ve usta pilotu uygulayacak. Reed, yüksek değerli hedefleri ele geçirmek için havacılardan ve kiralık silahlardan oluşan bir filo olan Los Santos Angels’ın başındadır.

GTA 5 Online'dan Charlie Reed adlı yeni karakter

Oyuncular, San Andreas’ın en büyük özel ordusuna karşı çıkmak için bu “seçkin pilotlar ve eski askeri operatörlerden oluşan ekip” ile güçlerini birleştirecekler. Los Santos Angels’ın para çalmaktan hassas verilere kadar, yolunuza çıkmanıza yardımcı olacak çeşitli suç temelli faaliyetlerde yetenekli olduğu söyleniyor.

GTA Online San Andreas Mercenaries, platformdan bağımsız olarak çıkış tarihini 13 Haziran olarak belirledi. Bu, ister PC ister Xbox kullanıyor olsunlar, tüm oyuncuların güncellemeye aynı anda erişebileceği anlamına gelir. Tam yama notlarının geri kalanını Rockstar’ın web sitesinde kontrol edebilirsiniz. Burada San Andreas Paralı Askerleri ek içeriği gelmeden önce öğrenebileceğiniz her şeyi öğrenmek için.

Beklerken Grand Theft Auto V’e benzer bir şey oynamak istiyorsanız, diğer favori sanal alan oyunlarımıza göz atmayı unutmayın. Bu yaz GTA Online San Andreas Mercenaries güncellemesini beklerken, arkadaşlarınızla veya diğer harika RPG oyunlarıyla oynamayı tercih ederseniz, en iyi çok oyunculu oyunlardan bazılarına göz atabilirsiniz.oyun-2