On yılı aşkın bir aradan sonra EA Sports, konsolda beyzbol oyunları işine geri döndü. EA’nın Metalhead Software’den neşeli, atari tarzı Super Mega Baseball 4 şimdi konsolda ve PC’de.

Hayranlar bir süredir COVID gecikmeli Super Mega Baseball 3’ün 2020’de piyasaya sürülmesini bekliyordu. Metalhead, 2021’de EA tarafından satın alındı ​​ve bazıları serideki bir sonraki sürümün EA’nın iş uygulamalarından bazılarını, yani mikro dönüşümleri ekleyebileceğinden korkuyordu. .

Super Mega Baseball 4’ün mikro dönüşümleri olmadığından bu korkular asılsızdı (yine de insanlar oyunun premium sürümleriyle birlikte gelen stadyumları satın almak için gerçek para harcayabilirler). Super Mega Baseball 4’ün fiyatı 50$, bu da Super Mega Baseball 3’ün 2020’deki lansman fiyatından 5$ daha fazla.

Bu arada Ballpark Edition, 60 dolara mal oluyor ve üç ekstra stadyum içeriyor. İlki, Peril Point şimdi çıktı, Ciudad de Colores (Temmuz) ve Castillo Arena (Ağustos) daha sonra gelecek.

Super Mega Baseball 4 gerçek hayattan emekli beyzbol oyuncuları David Ortiz ve Jose Bautista’nın yanı sıra Babe Ruth, Hank Aaron ve Randy Johnson gibi oyunun efsanelerini içeriyor. Bu gerçek oyuncular, mizahi bir adla “Hammer Longballo” gibi kurgusal karakterlerden oluşan bir listeye katılır.

EA, Super Mega Baseball 4’ün en büyük güncellemesinin, seri tarihindeki bu departmandaki en büyük yükseltme olan sunum paketi gibi görünüyor. Oyuncular, yükseltilmiş sesle birlikte daha iyi animasyonlar ve pano genelinde daha fazla görsel doğruluk bekleyebilirler.

Modlar açısından oyuncular Sergi, Bayilik, Flama Yarışı, Sezon ve Çevrimiçi Liglere atlayabilirler. Yaşam kalitesi güncellemeleri açısından oyun, diğer şeylerin yanı sıra otomatik yürüyenler ve koşucular, iki yönlü oyuncular ve özelleştirilebilir ücretsiz oyuncu havuzları gibi şeyler ekler.

Super Mega Baseball 4 ayrıca Jomboy Media, Mighty Goat, Shelfy ve Fuzzy gibi gerçek dünyadaki beyzbol kişiliklerini içeren bir “Creators Classic League” içerir.

Oyun PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Switch ve PC’de mevcuttur. EA Play aboneleri, 10 saatlik deneme süresi ile oyunu satın almadan önce deneyebilir.

EA şimdi konsolda beyzbola geri dönerken, yayıncının MLB Tap Sports Beyzbol serisi yıllardır mobil cihazlarda yayınlanıyor.

EA daha önce Triple Play ve MVP Baseball gibi beyzbol serileri yayınlamıştı.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1