A Karanlık ve Daha Koyu Ironmace’teki geliştiricilerden, Nexon ile devam eden Dark and Darker yasal savaşının ortasında stüdyonun RPG oyununun durumuyla ilgili göreceli sessizliğiyle ilgili bir haber güncellemesi geldi ve ekip, Dark and Darker’ın önünde sessiz kalmak zorunda kalmaktan hoşlanmadıklarını söylüyor yayın tarihi.

Yayın tarihi itibariyle Dark and Darker, yayıncı Nexon ile yaşadığı yasal sorunların ardından, yakında geri döneceğine dair işaretlere rağmen hala Steam’de yedeklenmiyor ve şimdi Ironmace yöneticilerinden biri, oyuncuların iletişim konusundaki endişelerine ve mevcut oyunla ilgili bilgi eksikliğine yanıt verdi. oyunun durumu.

Ironmace yöneticisi Graysun, algılanan belirsiz iletişimle ilgili bu açıklamayı takip etmeden önce oyunun Discord’unda “Bize tutun ve bize güvenin” diyor.

“Burada olduğumu ve izlediğimi göstermek için yapıyorum. Paylaşılmaya hazır bilgiler olduğunda en kısa sürede sizlerle paylaşacağız. Şu anda herhangi bir şey paylaşmaya hazır değiliz, bu yüzden lütfen sabırlı olun. İletişim kurmak zorunda olduğumuz şekilden de hoşlanmıyoruz ama şu anda durum bu.

Nexon, bu yılın başlarında Dark and Darker hakkında Ironmace’e dava açtı, çünkü Ironmace, Dark ve Darker’dan telif hakkı ihlali iddiasında bulunuyor. Ironmace’deki bazı geliştiriciler daha önce Nexon tarafından istihdam edilmişti ve yayıncı, Iromace’ın kendi projelerinden birinden varlık çaldığını söylüyor, ancak Ironmace bunu kategorik olarak reddediyor.

Dark and Darker için birden fazla oyun testi ve hatta tam sürüme giden bir demo olsa da, şu anda Nexon ve Ironmace arasındaki yasal savaşın ortasında bunun ne zaman olacağı veya gerçekleşip gerçekleşmeyeceği hakkında çok az fikrimiz var. Dava devam ederken erken erişim zaten ertelendi ve “sofistike” bir DDoS saldırısı, bir tur oyun testi sırasında da Ironmace’i vurdu.

Bu Dark and Darker kahvesi, Steam sıkıntılarınızı yatıştırmalı, ancak değilse, kalbinizdeki Dark ve Darker şeklindeki boşluğu doldurmak için seçebileceğiniz çok sayıda seçenekle PC için en iyi fantezi oyunlarına ve yakında çıkacak oyunlara sahibiz.oyun-2