Mayıs ayını bitirmek için, bağımsız geliştirici Cococumber’in en son oyunu ve Voxel tarzı ayrı oyun üçlemesinin sonucu olan Ravenlok’u oynamaya karar verdim. Alan Wake Remastered’ın uğursuz hislerinden yola çıkarak, damağımı temizlemek ve beni haziranın büyük bir kısmına hakim olacak oyuna hazırlamak için daha kısa, yaratıcı bir bağımsız oyun istiyordum.

Evet, Diablo 4 sonunda geldi ve Sanctuary’nin karanlık ve çarpık dünyasında sayısız saat kaybetmek için sabırsızlanıyorum. Ancak ondan önce, şu anda Xbox, Windows PC ve Xbox ve PC Game Pass’te bulunan bir başka güzel ve yaratıcı bağımsız oyun olan Ravenlok ile beş saatlik bir mücadeleye girdim.

İnanılmaz görseller ve sanat tasarımı

Kraliçe tarafından kale kalesine erişmenin tek yolu olan üç kutsal emaneti saklamak için alternatif bir boyut kullanılır. Tanrım, yine de çok güzel. (İmaj kredisi: Windows Central)

Ravenlok, Cococumber’in Echo Generation’dan sonraki üçüncü oyunu ve baştan sona bu bloklu hissi yaratan “Voxel” sanat tasarımı stilini kullanan üçüncü oyunu. Cococumber tarzının bir evrimidir ve birçok yönden bir gelişmedir… ve diğer yönlerden öznel bir geri adımdır. Genel olarak, Ravenlok, fotogerçekçi grafiklerin peşinde koşmadığınız sürece, son anılarımda oynadığım en çekici oyunlar arasında yer alıyor.genel-20