Deep Dive ve Salvage seansları arasında Destiny 2, Season of the Deep’in başlangıcındaki normal akışına yerleşti. Haftalık sıfırlamanın ardından yeni bir hikaye görevi mevcut, oyuncular sezonluk silahlarla ölümcül yeni istismarlar keşfediyor ve tabii ki Xur, ticaretle geçen bir hafta sonu daha için geri döndü. Efsanevi Parçalara sahipseniz Xur, aradığınız Egzotik teçhizata sahiptir. İşte bu hafta Xur’u ve Agent of the Nine’ın satışını bulabileceğiniz yer.

Bu hafta Xur’u şurada bulabilirsiniz: EDZiçinde dolambaçlı koy alan. Silahı için Xur teklif ediyor Tatlı İşletme. Avcılar alabilir Aeon Swift eldivenler; Titanlar kapabilir Aslan yaygın bacak zırhı; ve Büyücüler için, Xur’un sahip olduğu Vesper ile ilgili yarıçap zırh.

Xur Konumu

Xur’un EDZ’deki konumu.

Winding Cove transmat bölgesinde yumurtlayın, ardından serçenize atlayın ve kuzeye gidin. Soldaki çökmüş üst geçide girin ve yoldaki virajın yakınında bir mağara arayın. Düşmüş bir indirme gemisinin düştüğü daha yüksek bir sırta ulaşmak için uçurum yüzünden tüneli takip edin; Xur’u orada beklerken bulacaksınız.

Xur Egzotik ve Efsanevi Öğeler

  • Egzotik Engram – 97 Efsanevi Parça
  • Sweet Business – 29 Efsanevi Parça
  • Lion Rampant – 23 Efsanevi Parça
  • Aeon Swift – 23 Efsanevi Parça
  • Vesper of Radius – 23 Efsanevi Parça
  • Hawkmoon – 200 Efsanevi Parça, 125.000 Parıltı, 1 Yükselen Parça, 1 Egzotik Şifre
  • Dead Man’s Tale – 200 Efsanevi Parça, 125.000 Parıltı, 1 Yükselen Parça, 1 Egzotik Şifre
  • Xenology arayışı – Ücretsiz
  • Efsanevi silahlar ve zırhlar – 50 Efsanevi Parça, 1.000 Parıltı

Xur ayrıca her hafta bir Egzotik Şifre kazanabilmeniz için 21 vuruş tamamlamanızı veya Crucible ve Gambit maçlarını kazanmanızı gerektiren Xenology görevini sunar. Bunlar normalde Kule’deki bir kiosktan eski Exotics satın almak için kullanılır, ancak bu sezondan itibaren, istediğiniz Exotics’i almak için Master Rahool’da harcayabileceksiniz. Aynı anda beş taneye kadar tutabileceğiniz için Egzotik Şifrelerin sınırı da artacaktır.

Xur, her Cuma günü 10:00 PT / 13:00 ET’de günlük sıfırlama ile başlayan Destiny 2’de her hafta sonu mevcuttur. Tam konumu, haritada listelenmediğinden ve acemi oyuncular için kolayca gözden kaçabileceğinden, ilk geldiğinde her zaman bir gizemdir. Bununla birlikte, Tower Hangar bölgesi, Nessus in Watcher’s Grave ve EDZ’nin Winding Cove bölgesi dahil olmak üzere ikamet ettiği belirli sayıda yer vardır.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1