Verizon, son birkaç yıldır T-Mobile’ın akış alanındaki cömertliğine ayak uydurmak için çok çalışıyor ve bu tür en son teklif açıkça eskisi kadar çekici değil. Netflix’i vermek veya Ücretsiz Disney+ erişimi, uzun vadede oldukça önemli bir indirim sağlayabilir.

Anahtar koşul, şu anda ABD’deki en iyi kablosuz hizmet sağlayıcıdan aylık toplam 25,99 ABD doları maliyetle alabileceğiniz Showtime ile hem Netflix Premium hem de Paramount+ Premium aboneliğini istemektir.
Bu tam olarak bugün piyasadaki en ucuz video akışı paketi değil, ama matematiği yaparsanız, Büyük Kırmızı diyor iki “premium” hizmet için ayrı ayrı ödeyeceğiniz miktara kıyasla, en yeni +play promosyonuyla yılda 70 dolar tasarruf edeceksiniz.
Bilmeyenler için, +oynat temel olarak Verizon’un Netflix, Paramount+, Max, AMC+ ve Starz gibi akış platformlarının yanı sıra eğitim, yaşam tarzı ve fitness gibi çeşitli alanları kapsayan diğer birçok abonelik hizmeti için tek adresli mağazasıdır.
Burası, Verizon müşterilerinin edinebileceği yerdi. Son aylarda birkaç kez ücretsiz bir Netflix yılı ve şimdi yukarıda belirtilen akış kombinasyonunu ayda 26 dolarlık özel bir fiyatla talep edebilmek için bir numaralı gereksinim.

Bu promosyona hak kazanmak için Paramount+ Premium with Showtime hizmet katmanının yeni bir abonesi olmanız gerekeceğini ve hem yeni hem de mevcut Netflix Premium kullanıcılarının “sınırlı bir süre için” fırsattan yararlanmakta sorun yaşamayacağını unutmayın. “

Nasıl olduğunu görmek herkesin (hala) Netflix’i var, bu çok hoş bir jest Verizon’un payı ve neredeyse hiç kimsenin Paramount+’a sahip olmadığı göz önüne alındığında, bu birçok insan için 1923, Tulsa King veya Mayor of Kingstown gibi gösterilere ucuz erişim elde etmek için harika bir fırsat.telefon-1