Sonos’tan bir tatil, bir indirim daha. Babalar Günü’ne iki haftadan biraz daha uzun bir süre kaldı ve yaklaşan babalık ile ilgili her şeyin kutlanmasının şerefine Sonos, bir numaraya indirim düşüyor akıllı hoparlörleri ve ses çubukları — her ikisinin de En iyi satın alım Ve Hedef 18 Haziran’daki tatile yaklaşırken eşleşiyor gibi görünüyor.

Sunulanlara gelince, aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Ne Sonos Era 100 ne de Sonos’un en son akıllı hoparlör çifti olan Era 300 indirimli değil bir paketin dışında, ancak kendi başlarına bir avuç diğer modelden tasarruf edebilirsiniz. Bu, aşağıdakiler gibi mükemmel, taşınabilir seçenekleri içerir: Sonos Dolaşımı Ve Sonos HareketiBest Buy’da sırasıyla 134,25 $ (yaklaşık 45 $ indirim) ve 299,25 $ (yaklaşık 101 $ indirim) karşılığında satılıyor. Geleceğe dönük olanı da alabilirsiniz Sonos Arkı Best Buy’da 719,20 $ karşılığında (yaklaşık 181 $ indirim), bu yıl Atmos’a hazır ses çubuğunda gördüğümüz en iyi fiyat.

Akış çubuğu seçmek, telefon planı seçmeye çok benzer: karmaşıktır. Ancak, özellikle şu göz önüne alındığında, mutlaka olmak zorunda değildir: Google TV’li Chromecast (4K) tüm zamanların en düşük seviyesi olan yaklaşık 39,99 $ (10 $ indirim) ile eşleşiyor En iyi satın alım Ve Walmart.

Çoğu akış cihazının aksine, Google’ın 4K seçeneği, yazılımıyla içerik önceliği yaklaşımını benimsiyor. İçeriği tüm favori akış hizmetlerinizde (Netflix, Hulu, Max, adını siz koyun) bir araya getirmek harikadır ve HDR10 Plus, Dolby Vision, döküm ve Dolby Atmos’u destekler, yani seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birçok kutuyu kontrol eder. bir akış cihazı. Artık güvenilir bir sesli uzaktan kumandayla gelmesi, yalnızca çekiciliği artırıyor.

Bağımsız toplulukta, ’86’dan artık ikonik bir NES oyununun arkasına inşa edilmiş bir tür olan “Metroidvanias” gibi çok az video oyunu türü gelişti. Neyse ki, aşina değilseniz metroidtarzı oyunlar, Humble’ın Oynaması Gereken Metroidvanias Oyun Paketi en iyilerinden bazılarını toplar ve şu adresten edinilebilir: 15 dolarlık bir rehin için mütevazi 21 Haziran’a kadar veya daha fazla. Bu taahhüdün bir kısmı da şuraya gidiyor: Kod Yazan Kızlardaha fazla kadın ve kız çocuğunun erkek egemen bilgisayar programlama alanına ilgi duymasını amaçlayan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş.

Toplamda en yeni Humble Bundle, tamamı PC’de oynanabilen ve Valve’ın Steam Deck’iyle uyumlu yedi oyunu bir araya getiriyor. içi boş şövalye Ve Bloodstained: Gecenin Ritüelison on yılın en saygı duyulan yan kaydırıcılarından ikisi, tartışmasız grubun en iyisidir, ancak aynı zamanda Yağmur Yağmur Dünyası, küfürlüve diğerleri. Humble iki tane daha kupon veriyor. zapling geçmiş Ve Yağmur Dünyası: Sağanakkaçınılmaz olarak harcayacağınız 50’den fazla saat içi boş şövalye yeterli değilgenel-2