Google Pixel Watch, geçen yıl Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ile birlikte piyasaya sürüldü ve ilk çıkışından bu yana şüphesiz övgü ve eleştirilerden nasibini aldı. Saatin aldığı en büyük övgülerden biri, daha küçük fiziksel boyutlarına ve ideal pil ömrüne sahip olmamasına rağmen üretildiği cila ve işçilik düzeyidir. Ancak, bazı kullanıcılara göre reddit Ve twittergörünüşe göre, saatin arka plakasının çözülmesine neden olan bir kusuru olan bazı hatalı üniteler var.

tarafından gözlemlendiği gibi Android Polisi, sorun yaygın görünmüyor, ancak bu noktada bu sorunun göz önünde bulundurulması gereken bir konu olarak değerlendirilmesi için yeterli sayıda rapor ortaya çıktı. Ter veya ısı sonucunda eriyen yapıştırıcı nedeniyle arka plaka sorunları yaşayan Wear OS saatleri de yeni bir sorun değil. Birincisi, birkaç yıl önce bir Fossil saatle ilgili bu sorunu yaşadım, öyle ki saati şarj cihazından çıkarırken son derece dikkatli olmam gerekiyordu.
Bu vakalardan herhangi birinin bildirilmesinden önce saatlerin durumunun ne olduğu belli değil. Ben de bir Google Pixel Watch sahibi olarak, bununla ilgili herhangi bir kalite kontrol sorunu fark etmedim ve üzerinde bir çerçeve şekillendirici koruyucum var. Bunun gibi daha fazla vakanın ortaya çıkıp çıkmayacağını ve Google’ın sorunu çözmek için ne yapacağını, özellikle de söylentilerle birlikte görmek ilginç olacak. Ufukta daha güçlü bir işlemciye sahip Google Pixel Watch 2.

telefon-1