Ghost Trick: Phantom Detective 29 Haziran’da başlayacak ve Fanatical, Steam anahtar ön siparişlerinde %16 indirim sunuyor. Ghost Trick: Phantom Detective’i PC’de $25.19 (30 dolar).

Ghost Trick: Phantom Detective ön sipariş bonusları, müzik menüsünde dört ekran arka planı ve iki müzik parçası içerir. Yeniden düzenlenen oyun, The Great Ace Attorney bestecisi Yasamusa Kitagawa tarafından 47 BGM parçasının tamamı için oluşturulan yeni düzenlemeleri içeriyor. Oyuncular, tercihlerine göre orijinal film müziği ile yeni düzenlemeler arasında geçiş yapabilirler.

Ace Attorney’in yaratıcısı Shu Takumi tarafından yapılan Ghost Trick: Phantom Detective, daha sonra iOS’a taşınan orijinal 2011 Nintendo DS oyununun bir HD yeniden düzenlemesidir. Katilinin kimliğini ve zamansız ölümüyle ilgili koşulları çözme görevinde olan yepyeni bir hayalet olan Sissel’i konu alıyor.

Sissel, bir nesneye bakmak ve ona ruhuyla sahip olmak gibi “hayalet” yeteneklerin yanı sıra “hile” yeteneklerini kullanabilir. Sissel, nesnelere sahip olduktan sonra onları vekaleten hareket ettirebilir ve yaşayanların hayatlarını etkileyebilir.

Ghost Trick: Phantom Detective, 29 Haziran’da PlayStation, Xbox, Nintendo Switch ve PC için çıkış yapacak.

Daha fazla bilgi için 2011 tarihli Ghost Trick: Phantom Detective incelememize göz atabilirsiniz.

Açıklama: GameSpot ve Fanatical, Fandom’a aittir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1