bu Genshin Etkisi 3.7 güncellemesi, hikayelerden oynanışa kadar Genius Invokation TCG’ye çok fazla odaklanıyor ve HoYoverse artık PC oyuncularının destelerini Card Plaza ile diğer düellocularla paylaşmalarını kolaylaştırıyor. The Card Plaza, anime oyununda kullanılan Genshin Impact TCG destelerini hızlı bir şekilde görüntülemenizi, düzenlemenizi ve paylaşmanızı sağlayan bir web sayfasıdır ve artık PC’de mevcuttur.

Genshin Impact sürüm 3.7 amiral gemisi etkinliği, Teyvat’ın bilinen tüm köşelerinden önemli karakterleri çeken büyük, uluslararası bir Genius Invocation TCG yarışması sırasında bazı haberler yaparken Fontaine adlı Fontaine’den bir gazeteciyi tanıtıyor.

Etkinlik, oyunculara birkaç karakterle etkileşime girme ve düello yapma fırsatı verecek. Standart oyun içi düelloların ötesine geçen HoYoverse, aynı zamanda devasa bir ödül havuzuna sahip devasa bir uluslararası TCG yarışmasına da ev sahipliği yapıyor. Card Plaza, sunulan nakit ödülleri kazanma umuduyla diğer oyunculara karşı katılmayı seçenler için şüphesiz kullanışlı olacaktır.

Henüz Genius Invocation TCG’nin tüm ayrıntılarını öğrenmek için fazla zaman ayırmadım, bu yüzden Card Plaza benim gibi yeni başlayanlar için mükemmel görünüyor. Popüler etiketleri, karakterler için belirli deste türlerini sıralamak için seçenekler var ve en son güncelleme, YouTube videolarını her deste yapısı için öğreticiler olarak yerleştirme seçeneğini ekledi.

Card Plaza’ya gidin web sayfası yukarıda belirtilen tüm özellikleri kontrol etmek için. İster birinci sınıf bir düellocu olun ister yeni başlayan olun, TCG ile ilgilenen çoğu oyuncu için yararlı bir şeyler olmalıdır.

Genshin Impact sürüm 3.7 hala ilk aşamalarında, bu nedenle güncellemenin ilk yarısında TCG olay hikayesini deneyimlemek ve Yoimiya, Yae Miko veya Kirara’yı çekmek için çok zamanınız olacak.

Kimi çekeceğinizden emin değilseniz Genshin Impact katman listemize bir göz atmayı unutmayın ve istediğiniz kişiyi elde etme şansınızı artırmak için mevcut Primogem kodlarını kullanın.oyun-2