Amazon Prime üyeleri, iki günde ücretsiz gönderim (hatta belirli siparişlerde aynı gün teslimat), Prime Video’da sınırsız akış elde eder ve binlerce kitap, çizgi roman ve dergi arasından seçim yaparak iOS ile birlikte Kindle ve Fire tabletlerde ücretsiz olarak okuyabilir. /ıpados ve Android cihazlar. Ayrıca Amazon Music Prime’dan 2 milyon melodi kitaplığıyla sınırsız müzik akışı veya 100 milyondan fazla şarkı içeren indirimli Amazon Music Unlimited aboneliği elde ederler.

Ayrıca Amazon’a ait Whole Foods’tan belirli ürünlerde %10 indirim, ücretsiz sınırsız tam çözünürlüklü fotoğraf depolama ve Amazon Photos’tan 5 GB video depolama. Prime üyeleri, Prime Day ve diğer ücretsiz ürünlerle ilgili daha da fazla avantaj elde eder. 30 günlük ücretsiz denemenin ardından Prime aylık 14,99 ABD Doları veya yıllık 139 ABD Doları tutarındadır. Geçerli bir okul e-posta adresi olan öğrenciler, altı aylık ücretsiz deneme süresi alır ve ayda 7,49 ABD Doları veya bir yıl için 69 ABD Doları öder.

Şimdi Amazon Prime’ın ücretsiz veya düşük maliyetli sınırsız 5G kablosuz hizmet içerdiğini varsayalım. O zaman ne kadar değerli olurdu? Buna göre Bloomberghaber ajansı Amazon’un görüşmelerde olduğunu söylediği için bu bir olasılık. Verizon, Dish ve T mobil. Amaç, Amazon Prime üyelerine ayda 10 ABD Doları veya daha düşük bir fiyata sınırsız 5G kablosuz hizmeti sunmaktır. Amazon ayrıca daha önce AT&T ile aynı konu hakkında konuşmuştu. Görüşmeler altı ila sekiz haftadır devam ediyor.
Kablosuz sağlayıcılar yorum yapmazken, Amazon sözcüsü Maggie Sivon, “Prime üyeler için her zaman daha fazla avantaj eklemeyi araştırıyoruz, ancak şu anda kablosuz ekleme planımız yok” dedi. Sadakat programı yeni abone sayısında bir yavaşlama gördüğünden, Prime’a bir kablosuz özelliği eklemek, kola bir şans verebilir.

Bu, dört büyük ABD kablosuz şirketi için riskli bir durum olabilir. Amazon ile iş ortaklığı yapan herhangi bir taşıyıcıya daha fazla iş gönderebilirken, daha pahalı aylık planlara abone olan müşterileri de çekebilir.telefon-1