Çoğumuzun bilgisayarımıza yüklediği temel uygulamaların neler olduğunu düşünmek için bir dakikanızı ayırırsanız Android telefonlar, WhatsApp oldukça hızlı bir şekilde gündeme gelebilir. Ve eğer durum buysa, seni gerçekten suçlayamayız. Bu uçtan uca şifrelenmiş anlık mesajlaşma uygulaması, kesinlikle Google Play Store’daki en özellikli seçeneklerden biridir. Google, Material You teması oldukça etkiliydi. Başlangıçta Android 12 ile tanıtıldı ve Android’in kullanıcı arayüzüne daha birleşik bir hava getirdi. Şu anda, bekliyoruz Android 14 ve stil hala öne çıkıyor. Bu orada kendisi için konuşuyor!

Hatta o kadar etkili ki, Google’a ait olmayan uygulamalara bile sızmaya başladı. Bu, genel olarak, seçenekler ve ayar menülerinin görünümünü ve hissini birleştirmeye hizmet ettiği için harika. Biraz zaman aldı, ancak bu raporun da gösterdiği gibi, WhatsApp nihayet ilham alanlar arasında. WABetaBilgisi.

Ekip, Android için uygulamanın WhatsApp Beta sürümünün 2.23.12.3 sürüm sürümünde bu değişikliği fark etmeyi başardı. Daha büyük bir revizyonun başlangıcına dönüşebilecek olan şey, Materyal Tasarımı 3 yönergeleriyle tam olarak uyumlu görünüyor. Bu son sürüm, genel estetiğe uyması için seçenek geçişlerini yenilemeye odaklanıyor. Aranızda tetikte olanlar, Meta’nın sahibi olduğu şirket önceki bir beta sürümünde gezinme çubuğunu yenilediği için bunun bu yolda atılan başka bir adım olduğunu bileceklerdir.

Ancak bu bir Beta sürümü olduğundan, daha geniş bir canlı sürüm için ne zaman hazır olacağını kesin olarak söyleyemeyiz. Yine de size hatırlatabileceğimiz şey, uygulamanın en son özelliklerini test etmeye yardımcı olmak istiyorsanız, WhatsApp beta sürümüne katılıp katılamayacağınızı kontrol etmekte özgürsünüz.telefon-1