Dijital bir strateji geliştirmek bir şeydir, etkisini en üst düzeye çıkarmak başka bir şeydir. Şirketler, dönüşüm oranlarını artırmak ve trafiklerini geliştirmek için dijital faaliyetlerini sürekli olarak izlemeli ve ince ayar yapmalıdır. Bunun için tek bir çözüm var: temel performans göstergelerine (KPI’lar) güvenin.

Hedeflerine yaklaşıp yaklaşmadığını görmek için kuruluşun gidişatını izlemeye gerçekten yardımcı olacak kişileri belirleme sorunu hâlâ devam etmektedir. İşte tam da bu noktada bir sonraki Metrixx web semineri.

29 Haziran Perşembe günü saat 11:00’de veri pazarlama ve dijital aktivasyon danışmanlığı ajansı, daha bilinçli kararlar almak için dijital faaliyetlerinizi doğru KPI’larla nasıl yöneteceğinizi gösterecek.

WEBİNARA KAYDOLUN

Eylem planınızı hassaslaştırmak için temel ölçütler

Ziyaret sayısı, olası satış hacmi, hemen çıkma oranı… Dijital stratejinizi yönlendirecek çok sayıda gösterge var. İyi seçilmiş, uygulanan eylem planını titizlikle iyileştirmeyi ve dağıtılan eylemleri optimize etmeyi mümkün kılar. Bununla birlikte, çok fazla ve çok az alaka olduğunda, tam tersi bir etki elde edersiniz. Çeşitli kaldıraçlarınız üzerindeki görünürlüğü kaybedersiniz ve potansiyel olarak sonuçlarınızı etkileyen bir sorunu veya işinizi geliştirecek bir ustalığı kaçırırsınız.

KPI’larınızın seçimi bu nedenle çok önemlidir. Ancak, bu ölçüler okyanusunda gezinmek ve projenizde ilerlemenize gerçekten yardımcı olacakları belirlemek her zaman kolay değildir. Kurucu ve Veri Danışmanı Vladimir Roybet, operasyon yöneticisi Charlène Grenet ve Veri proje yöneticisi Julian Villalta’dan daha net görmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. bu web seminerinde görüşmek üzere.

WEBİNARA KAYDOLUN
Üç uzman, dijital etkinliğinizi doğru bir şekilde ölçmenizi sağlayan KPI’ları belirleme sırlarını paylaşacak. Bu değerli metriklerden en iyi şekilde yararlanabilmeniz ve böylece dijital performansınızda kararlı bir adım atabilmeniz için size pek çok ipucu verilecek.

Ayrıntılı olarak, işte bu web seminerinin programı:

  • Giriş&nbsp: Kuzey Yıldızı Metrik ve dijital KPI’lar;
  • Dijital stratejiniz için ilgili KPI’ları belirlemeye yönelik ipuçları;
  • KPI’larınızı ölçmek için verilerinizi toplamak ve analiz etmek için uzman tavsiyeleri;
  • Bir vaka çalışması ve örnekler;
  • Bir soru cevap oturumu.

Anlamış olacağınız gibi, Metrixx uzmanları, dijital etkinliğinizi bir profesyonel gibi yönetmeniz için izlemeniz gereken göstergelere ilişkin eksiksiz bir genel bakış sunacaktır. Başka bir deyişle, web semineri, stratejisini geliştirmek ve işinin gelişimini hızlandırmak isteyen herhangi bir şirket için kaçırılmaması gereken bir toplantıdır. Konuşmacıların verdiği tavsiyeleri kaçırmamak için, bu web semineri için şimdi kaydolun.

Bilmekte fayda var: mevcut olmaması durumunda, e-posta ile web seminerinin tekrarı için bir bağlantı almak mümkündür. Daha sonra size en uygun zamanda görüntüleyebilirsiniz!

WEBİNARA KAYDOLUNgenel-16