Güzel görünen ve kulağa hoş gelen yeni bir kablosuz kulaklık arayışındaysanız size harika bir haberimiz var. Amazon şu anda inanılmaz Samsung’u sunuyor Galaxy Buds Live büyük bir indirimle.

Artık etiket fiyatının 52$ altına Mystic Black, Mystic White veya Mystic Bronze renkli Galaxy Buds Live alabilirsiniz. Ancak daha da fazla tasarruf etmek istiyorsanız ve renk sizin için önemli değilse, kendinize Mistik Kırmızı renkte bir çift Galaxy Buds Live alabilirsiniz. Kulaklıkların bu versiyonu şu anda %45 indirimle satılıyor, bu da kırmızı renkli modeli tercih ederseniz yaklaşık 68 $ tasarruf edeceğiniz anlamına geliyor.

En başından, Galaxy Buds Live’ın öncekiler gibi üst düzey kulaklıklar kadar iyi olmadığını söylemeliyiz. Galaxy Tomurcukları 2 Pro. Bununla birlikte, Galaxy Buds Live kulağa oldukça harika geliyor. AKG’nin ses teknolojisiyle çalışırlar ve koltuğunuzda dinlenirken telefon görüşmeleri yapmak ve müzik dinlemek için harika kulaklıklardır. Dahası, şu anda Amazon’un onlarla ilgili mevcut öldürücü anlaşmasıyla gerçek bir pazarlık.

Galaxy Buds Live, iyi sesine ek olarak, dış dünyadan gelen gürültüyü engellemek için Aktif Gürültü Engelleme özelliğine sahiptir. Kulaklıkların da oldukça iyi bir pil ömrü var. Kulaklıklar, kılıf olmadan ANC ve Bixby açıkken 6 saate kadar ve kapalıyken 8 saate kadar dayanır. Kutuyla birlikte kulaklıklar, ANC ve Bixby etkinken 21 saate kadar veya devre dışı bırakıldığında 29 saate kadar dayanabilir. Kasa ayrıca kablosuz şarjı da destekliyor.

Galaxy Buds Live ayrıca bir IPX2 derecesine sahiptir, bu da hafif egzersizler için de harika olmaları gerektiği anlamına gelir. Ancak onlarla duş almak kesinlikle önerilmez. Banyo yaparken Taylor Swift dinlemek istiyorsanız, Galaxy Buds Live’a ek olarak kendinize bir Bluetooth hoparlör almanız en iyisidir.

Şimdi bir çift Galaxy Buds Live alırsanız, başka bir tekliften de yararlanabilirsiniz. Amazon Music Unlimited’ı 90 gün boyunca ücretsiz kullanabileceksiniz. Bununla birlikte, deneme süresi sona erdiğinde aboneliğin otomatik olarak aylık 10,99 ABD Doları – Prime üyeler için aylık 8,99 ABD Doları – fiyatla devam edeceğini unutmayın.telefon-1