Pixel 8 ve Pixel 8 Pro’nun Ekim ayına kadar tanıtılması beklenmese de Pixel 8, Kablosuz Güç Konsorsiyumunu (WPC) ziyaret etti ve sertifika web sitesinde sona erdi. gelen kelime bu MySmartFiyat Bu, sertifikanın (şaşırtıcı olmayan bir şekilde) Pixel 8’in kablosuz şarjı destekleyeceğini gösterdiğini belirtiyor. Liste, iki amiral gemisi modelden daha küçük ve daha ucuz olanın GKWS6 model numarasıyla geleceğini ortaya koyuyor.
Bazı Pixel hayranları, listenin Pixel 8’in Pixel 7’de bulunanla aynı olan 12W kablosuz şarj özelliğine sahip olacağını gösterdiğini not etmekten çok memnun olmayacak. Bu alanda herhangi bir gelişme görülmeyecek. Ve Qi standardı 1.2.4 desteğiyle Pixel 8, Apple’ın MagSafe özelliğinin izin verdiği gibi, Pixel 8’in mıknatısları kullanarak kablosuz olarak şarj olmasına izin veren Qi2 şarj standardına sahip olmayacak.

Google Pixel 7a’yı şimdi satın alın!

WPC’nin telefon listesinde kullanılan “Pixel 8” görseli karşısında paniğe kapılmayın. Bu yalnızca bir yer tutucudur ve Pixel 8 için zaten görülen görüntüler, WPC listesini görüntülerken baktığınızdan daha ince çerçeveler ortaya çıkarır.

Pixel 8’in en son söylenti özellikleri, Pixel 7 tarafından kullanılan 6,3 inçlik ekrandan bir inçin onda biri daha küçük olan 6,2 inçlik bir OLED ekran gerektiriyor. Ekran 120 Hz’de yenilenecek. Köşelerde biraz daha yuvarlak olacak ve arka kamera çubuğu 64MP ana kamera, 48MP telefoto kamera ve 12MP ultra geniş kamera ile başka bir görünüme kavuşacak. Bir Pixel 8 kasasının önceki bir sızıntısı, telefonun bu yıl arkasında Pixel 6 ve Pixel 7’de görülen iki kamera yerine üç kamera olacağını ortaya koyuyor.

16MP ön kamera bekleniyor. Google Tensor 3, kaputun altında olmalı ve temel yapılandırma 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile gelecek. 5000mAh pil, ışıkları açık tutacaktır.

Pixel 8 Pro’nun en son söylentilere göre teknik özellikleri, 1440 x 3120 (QHD+) çözünürlüğe ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç OLED ekran gerektiriyor. Tensor 3, cihazı 12 GB RAM ve 256 GB depolama ağırlıklı temel yapılandırmayla çalıştıracak. Arka kamera çubuğunda 64MP ana kamera, 48MP periskop lensli telefoto kamera ve 12MP ultra geniş kamera yer alacak. Öne bakan 16 MP kamera, özçekimleri ve görüntülü sohbetleri yönetecek. 5100mAh’lik bir pil, ışıkları açık tutarken, telefonda kullanıcının ateşini ölçen bir sensör bulunacak.telefon-1