OnePlus 11 Genshin Impact'in Haziran ayında piyasaya sürülmesi muhtemel: Ne bekleniyor?

OnePlus 11 5G, bu yılın başlarında Hindistan’da görücüye çıktı. Görünüşe göre şirket, yeni bir sürümünü piyasaya sürmeyi planladığı için en son premium yinelemesini tamamlamadı. oneplus 11 5G modeli. Tipster Max Jambore, OnePlus’ın yakında bu ayın sonlarında Hindistan’da telefonun özel bir sürümünü piyasaya sürebileceğini iddia etti. OnePlus 11 olarak adlandırıldı Genshin Impact Sınırlı Üretimakıllı telefon muhtemelen Hindistan’da piyasaya sürülecek ve Çin. Şirket daha önce OnePlus Ace 2’nin Genshin Impact Limited Edition’ı piyasaya sürmüştü ve OnePlus Ace Pro Çin’de. OnePlus, özel sürüm OnePlus 11’in piyasaya sürülmesiyle ilgili herhangi bir ayrıntıyı doğrulamadı.

OnePlus 11 5G Mermer Odyssey Sürümü başlattı
Bu arada OnePlus, Hindistan’da OnePlus 11 5G Marbel Odyssey Edition’ı tanıttı. Akıllı telefon, şirketin amiral gemisi telefonu olan ve bu yılın başlarında piyasaya sürülen OnePlus 11’in özel sürümüdür.

Hindistan’da OnePlus 11 5G Marble Odyssey Edition fiyatı, bulunabilirlik
Hindistan’daki OnePlus 11 5G Marble Odyssey Edition fiyatı, yalnız 16GB RAM + 256GB depolama varyantı için 64.999 Rs olarak belirlendi. Buna karşılık, OnePlus 11’in vanilya varyantı şu anda en üst seviye varyant için 61.999 Rs olarak fiyatlandırılıyor. OnePlus 11, bu yılın başlarında piyasaya sürüldü.
OnePlus 11 5G Marble Odyssey Edition, 6 Haziran’da saat 12:00’den itibaren Hindistan’da satışa çıkacak. OnePlus, akıllı telefon satın alındığında OnePlus Buds Z2’yi ücretsiz olarak verdiğini zaten duyurdu. Müşteriler ayrıca OnePlus 11 Marble Odyssey sürümünü satın alarak 2 kat RedCoins kazanacak.

Kinder Liu, Başkan ve COO, “OnePlus 11 5G Marble Odyssey ile, yalnızca OnePlus’ın bilinen olağanüstü sanat ve yenilikçiliğini sergileyen değil, aynı zamanda her kullanıcı için benzersiz olan bir şaheser sergileyen olağanüstü bir akıllı telefon yarattık” dedi. OnePlus’ın.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9