Çoğunlukla flört pazarındaki en popüler uygulamalardan bazılarını yemesiyle tanınan şirket olan Match Group, Perşembe günü yaptığı açıklamada, artık kendi uygulamasını tanıttığını duyurdu. Okçu. Başka bir Tinder klonu yerine, Archer özellikle eşcinsel, biseksüel ve queer erkekler. Bundan daha fazlası, geliştiriciler, aynı anda düzinelerce yerel bekarın resimleriyle bombardımana tutulursa kullanıcıların aşkı daha kolay bulabileceklerini umuyor.

Kıyasladığımızda Tinder-esque Grindr, Archer kaydırmaya daha az odaklanır ve ana uygulama ekranında seçilebilen doğrusal bir beslemede iki ayrı ızgara düzeni aracılığıyla kullanıcılara daha geniş bir kullanıcı seçimi göstermeye daha çok odaklanır. Bir düzende 15 profil gösterilirken, uzaklaştırılmış bir görünümde aynı anda düzinelerce küçük vesikalık fotoğraf gösterilir (belki de profilden uzaklaşmaya çalışıyordur). Grindr’in kötü şöhretli sadece vücut vuruşları motifi).

Üçüncü düzen, OkCupid veya Hinge’ın düzenine daha yakın, ancak biyografi için küçük bir bölüm, önceden ayarlanmış aranabilir etiketler (kullanıcılar sonunda kendi özel etiketlerini oluşturabilmelidir) ve flört beklentileri ile hala resim ağırlıklı. Match Group bunu iddia ediyor’hem yapay zeka hem de insan denetimi kullandığını iddia eden kullanıcılar için “güvenli alan” olmaya çalışıyor. kullanıcı profillerini doğrula. Uygulamanın ayrıca gereksiz yanıp sönmeyi azaltmak için çıplaklık algıladığında görüntüleri otomatik olarak bulanıklaştırması gerekiyor.

Daha önce OKCupid’de çalışmış olan Archer’ın baş ürün sorumlusu Marcus Lofthouse yaptığı açıklamada, “Erkeklerin kendileri olmalarını sağlamak için aradıkları benzersiz platform deneyimini oluşturmak için topluluktan gelen geri bildirimlere güvendik. ve başkalarıyla gerçekten ve daha güvenli bir şekilde bağlantı kurmak için.”

Uygulama, hem Apple’ın App Store’unda hem de Play Store’da ön kayıt için hazır, ancak ilk lansman Los Angeles ve Washington DC ile sınırlı.

Nihai plan, Archer’ı bir parça flört uygulamasına ve başka bir parça Instagram’a dönüştürmek gibi görünüyor. Kullanıcılar sonunda 20’den fazla resim ve “geçici içerik paylaşım seçenekleri” ile organize etmek için grup sohbetleri yükleyebilecek – ahem –“Ctopluluklar.” Match Group, kullanıcıların en güncel profillerle ilgili güncellemeleri almak için profilleri “takip edebileceklerini” söyledi, ancak şirket bu özelliği zamanla genişleteceğine söz verdi.

Eşcinsel merkezli flört uygulamaları için rekabet sınırlıdır. Grindr, bloktaki en büyük çocuktur (bazı kelime oyunları amaçlanmıştır). Geçen yıl, uygulama Tiga Acquisition Corp tarafından satın alındı ​​ve daha sonra şirketi halka arz etti. O zamandan beri, uygulama şu nedenlerle ateş altında kaldı: kullanıcıların konum verilerini satmaA 2023’e kadar devam ettiği bildirilen sorun.

Match Group adlı holding, OkCupid dahil olmak üzere dünyadaki flört uygulamalarının çoğunun sahibidir. Menteşe, Tinder, ve dahası. Listedeki önemli bir boşluk, şirkete rağmen LGBTQ’ya özgü flört uygulamaları oldu. kabul etmek o topluluktaki kaç kişi dijital flört uygulamalarına güveniyor. Şirket, 2022’de bazı küçük gelir düşüşleri gördü ve görünüşe göre Match Group, imajını tuhaf Tinder tarihlerinin aşağılık ve kirli kolaylaştırıcıları olmaktan çıkarmaya çalışıyor. Şirket son zamanlarda çift ​​profillerini ve seks işçiliğini birleştirmek için Tinder’ın yönergelerini yeniden yapılandırdı. Tinder aynı zamanda süper özel, ultra pahalı 500 dolarlık bir abonelik hizmeti üzerinde çalışıyor bunun doğrudan yarı zengin ve yarı ünlülere hitap etmesi gerekiyordu.genel-7