bu Honkai Yıldız Raylı Versiyon 1.1 Garden of Plenty etkinliği, sınırlı bir süre için Calyxes için çifte ödül sağlayacak. Bu, anime oyununun ilk büyük güncellemesidir, bu nedenle çoğu oyuncu Honkai Star Rail kadrosuna eklenen hemen hemen her yeni karakter için çalışmak isteyecektir. Buradaki sorun, yüksek seviyeli savaşlar söz konusu olduğunda, bu yeni eklemeleri eşit hale getirmek için bir ton öğütme yapılması gerektiğidir.

Garden of Plenty, hem altın hem de kırmızı Kaliksler için çifte ödül vererek, görünüşte sonu gelmeyen eziyetin bazılarına yardımcı olmak için burada. Bu, genel seviye atlama malzemeleri veya İzler ve Hafif Koniler için gerekli olan öğeleri öğütebileceğiniz anlamına gelir.

Etkinlik, canlı olduğu sürece bu ekstra ödülleri günde 12 kez verecek, bu nedenle eziyet noktalarını akıllıca seçip seçmeniz gerekecek. HoYoverse’nin diğer popüler RPG’sini oynayanlar için Garden of Plenty, Genshin Impact’teki Overflowing Mastery’ye benzer şekilde çalışır.

Garden of Plenty, 10 Temmuz’dan 17 Temmuz’a kadar sürecek, bu nedenle güncellemede daha sonra gelecek. Başlangıç ​​ve bitiş tarihleri ​​göz önüne alındığında, muhtemelen onu Honkai Star Rail 1.1 sürümünün ikinci yarısında bir sonraki Hayali kullanıcı olan Luocha için öğütmek için kullanıyor olacaksınız.

Ekstra ödüller, 1.2 sürümü gelmeden önce Kafka ve Blade için öğe çiftliği oluşturmak için bile kullanılabilir.

Yeni beş yıldızlı Quantum kullanıcısı Gümüş Kurt, ilk 1.1 afişinde yer alacak, ancak onun için erken çekilenler bile, özellikle onu maksimuma çıkarmaya çalışıyorsanız, Garden of Plenty’den biraz faydalanmalıdır. yüksek İzler ile seviye.

Ve tüm yeni gelecek karakterleri çekerken Stellar Jade’de eksikseniz, kendinize birkaç çekiş daha vermek için güncel Honkai Star Rail kodları listesine göz atmayı unutmayın.oyun-2