Black Matter bugün tüm platformlarda Hell Let Loose 1.018 güncellemesini yayınladı. Aşağıdaki Hell Let Loose 1 Haziran yama notlarını okuyun.

Hell Let Loose 1.018 Güncellemesi Yama Notları | Hell Let Loose 1 Haziran Yama Notları:

Black Matter henüz bu güncelleme için yama notları paylaşmadı ancak geliştirici, bu ayın sonlarında düzeltmeyi planladığı bilinen bazı sorunları listeledi. Aşağıda yayınlanan Reddit duyurusunu okuyabilirsiniz.

Selam millet,

Ekip şu anda 14. Güncelleme ile ortaya çıkan bir dizi sorunu araştırıyor ve bu ayın sonlarında, 15. Güncellemeden önce gelecek bir yamada bazı düzeltmeleri araştırıp göndermeyi planlıyor. Düzeltilen hataların tam listesi 22’sine yakın bir zamanda yayınlanacak.

Ekip bildirilen hataların bazılarını çözmeye çalışırken, önümüzde hala çok yoğun bir ay var! İşte Haziran ayında iniş yapanlara hızlı bir bakış:

👀 15. Güncelleme Fragmanı – Yepyeni bir oyun modu getiren bir sonraki güncellememiz bu yaz geliyor

👁 Brécourt – Yaklaşan Objective oyun moduna daha yakından bir bakış

📢 Heyecan Verici Bir Stüdyo Duyurusu

🌐 Yeni Web Sitesi – En son Geliştirici Özeti, Topluluk Etkinlikleri ve Haberlerini takip edebileceğiniz yer

👕 Ürün Mağazası – Bir dizi özel oyun ürünüyle Hell Let Loose’u ön saflardan destekleyin

☀️ Summer Warfare DLC – Çok talep edilen DLC, bu ayın sonlarında Konsolda yayınlanacak

Güncellenmiş Oyun İçi Markalama

14. Güncellemeden önce hazırlanan ve kullanıma sunulan küçük bir yama bugün yayına girecek ve oyun genelinde Hell Let Loose markasını güncelleyecek.

Yemekhane Birleştirme ve Yeni Discord Katılımı

Bu Cuma günü Discord sunucusu bazı değişikliklere uğramaya başlayacak. Bu süre zarfında belirli kanallara erişiminizi kaybettiğinizi fark edebilirsiniz, ancak lütfen endişelenmeyin; değişiklikler tamamlandıktan sonra tekrar erişim sağlayabileceksiniz.

Geliştirici Brifingi #189

Umarız düzenli brifinglerimizden keyif almaya devam edersiniz! Yarın, 14. Güncelleme düzeltmeleriyle ilgili daha fazla ayrıntıya girecek olan Geliştirici Özeti #189’u okuyabilecek ve tarihsel olarak daha doğru bir Hell Let Loose’u desteklemek için gelecek planlarımızı inceleyebileceksiniz.

Uygun yama notları ortaya çıkarsa bu gönderiyi güncellemeye çalışacağız.

Kaynak: redditoyun-6