Nisan ayında, ünlü rol yapma aksiyon oyunu Genshin Impact’in takipçileri, OnePlus Ace 2 Genshin Impact Limited Edition’ın Çin’de piyasaya sürülmesiyle şaşırmıştı. Cihaz, OnePlus ve Genshin Impact ekibi arasındaki işbirliğinden doğan kendine özgü temaları ve tasarımıyla büyülüyor. Şimdi, OnePlus’ın bir OnePlus 11 Genshin Impact Edition’ı tanıtmak için hızlandığı görülüyor ve lansmanın bu ay gerçekleşmesi bekleniyor. Tipster’a göre Max Jamborbu özel sürüm yalnızca Çin’de değil, Hindistan’da da piyasaya sürülecek.

OnePlus, OnePlus 11 Genshin Impact Edition ile ilgili belirli ayrıntıları henüz açıklamamış olsa da, OnePlus Ace 2’nin izinden giderse şaşırmayacağız. Dolayısıyla, önceki OnePlus sınırlı sürümlerinde edindiğimiz deneyimle, tekrar yapabiliriz. özel UI temalarını, ses efektlerini, simgeleri ve duvar kağıtlarını tahmin edin.

Telefon ayrıca düz bir deri malzemeye sahip olabilir ve tıpkı selefi olan OnePlus 11 Genshin Impact Edition gibi, hayranlar için benzersiz ve koleksiyonluk bir deneyim sunarak kesinlikle ek güzelliklerle birlikte özel bir hediye kutusunda paketlenmiş olarak gelir.Bu telefonlar, OnePlus’ın video oyun yapımcılarıyla yaptığı ilk iş birliği değil. 2020’de şirket, OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited sürümünü tanıttı, ardından OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Sürümü geldi. OnePlus, Star Wars temalı özel sürümleriyle oldukça ünlüdür. McLaren temalı ve hatta Marvel Avengers temalı telefonlar.

Max Jambor’un tweet’ine göre, OnePlus 11 Genshin Impact Limited Edition’ın Haziran ayında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Kesin görünüm henüz açıklanmadı, ancak oyundaki bir karakterden ilham alan bir tasarıma sahip olması muhtemel. Paket, figürinler, kartlar ve temalı donanımlar gibi koleksiyon öğeleri içerebilir. OnePlus 11 Genshin Impact Edition’ın teknik özelliklerinin standart OnePlus 11 ile aynı kalması beklenirken, cihaz muhtemelen seçilen karaktere göre özelleştirilmiş bir kullanıcı arayüzü sunacak.

bahsetmişken OnePlus 11, bu amiral gemisi cihaz etkileyici özelliklere sahiptir. HDR 10+ ve Dolby Vision destekli 6,7 inç Quad HD+ esnek kavisli AMOLED ekrana sahiptir. Snapdragon 8 Gen 2 4nm yonga seti ve 16 GB LPDDR5X RAM ile güçlendirilmiş, güçlü performans sunar. Akıllı telefon, olağanüstü fotoğrafçılık için Hasselblad kamera sistemi ile üçlü bir arka kamera kurulumu içeriyor. Ayrıca 5G bağlantısı, 100W SuperVOOC hızlı şarjlı 5000mAh büyük pil ve gelişmiş güvenlik için ekran içi parmak izi sensörü sunar.

OnePlus 11 Genshin Impact Limited Edition’ın potansiyel lansmanı, hayranların en son teknoloji ve özel Genshin Impact estetiğinin benzersiz bir karışımına yönelik beklentilerini artırabilir.

telefon-1