Diablo 4 Steam’de mi? Blizzard’ın tıklatma emri üzerimizde ve pek çok oyuncu muhtemelen Diablo 4’teki en iyi anlaşma için interneti araştırıyor. Steam, düzenli satışlar ve oldukça kolay kullanımlı bir arayüz sunan en büyük dijital video oyunu vitrinidir, ancak satın alabilirsin Diablo 4’ü indir Valve’ın sahip olduğu mağazadan mı?

Diablo 4’ün çıkış tarihi merak uyandıracak kadar yakın ve böylesine mükemmel bir Diablo 4 incelemesinden sonra, birçok oyuncunun neden giriş katına çıkmak için tırmandığını görmek kolay. Seçtiğiniz Diablo 4 sınıfını mükemmelleştirmek istiyorsanız, mümkün olduğunca erken başlamak isteyeceksiniz – Sanctuary’nin Annesi’ni yenmek hiç de kolay bir iş değil. İşte Steam’de Diablo 4 oynamak hakkında bilmeniz gerekenler.

Diablo 4’ü Steam’den satın alabilir misiniz?

Hayır, Diablo 4’ü lansman sırasında Steam’den satın alamazsınız. Biraz daha uzun cevap hala hayır, ancak Microsoft’un Activision-Blizzard’ı satın alması gerçekleşirse sonunda ortaya çıkabileceğine dair küçük bir uyarı ile.

Destiny 2 gibi başlıklar, şirket çapında yapılan bazı düzeltmelerden sonra son yıllarda Steam’de yerini aldı. Elbette Diablo 4’ü şu adresten satın alabilirsiniz: Battle.netve bunu kısa süre içinde yaparsanız, erken erişim başlangıç ​​zamanından önce Diablo 4 önyüklemesine girebileceksiniz.

Artık Diablo 4’ü nereden satın alacağınızı tam olarak biliyorsunuz, oraya gitme, paranızı ağzınızın olduğu yere koyma ve uzaktan size bakan her şeye biraz ceza verme zamanı. Karakteriniz için biraz ilham arıyorsanız, burada en iyi Rogue yapısına, en iyi Barbar yapısına, en iyi Druid yapısına ve hatta en iyi Sorcerer yapısına sahibiz. Bunun yanı sıra, en iyi Diablo 4 yapılarının ne olduğunu düşündüklerini öğrenmek için Blizzard geliştiricileriyle de konuştuk. Diablo 4 saygı sistemi de oldukça cömerttir, bu yüzden denemekten korkmayın. Ayrıca Diablo 4 Steam Deck uyumluluğu ve Diablo 4 Game Pass’in bir şey olup olmadığı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.oyun-2