Diablo 4 ne kadar sürüyor?

Sadece ana kampanyaya odaklanırken, Diablo 4 yaklaşık olarak 25-30 saat uzunluğundabir Prologue, altı Acts ve bir Sonsöz’e yayıldı.

Çoğu oyuncu, oyunun yan içeriğini ve görevlerini keşfediyorsa Diablo 4’te muhtemelen 45-50 saat geçirecek ve her şeyi görmek istiyorlarsa oyunda çok daha fazla zaman geçirebilecekler. Diablo 4’ün ayrıca kapsamlı bir oyun sonu var, piyasaya sürüldükten sonra yeni içerikler kazanacak ve çok tekrar oynanabilir.


Saatlerce içerik içeren çok oyunculu bir kampanya

Windows Central’a neden güvenebilirsiniz?
Uzman incelemecilerimiz, sizin için en iyisini seçebilmeniz için ürünleri ve hizmetleri test etmek ve karşılaştırmak için saatler harcıyor. Nasıl test ettiğimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Diablo 4’te savaşın yok ettiği harap olmuş bir Sığınağı keşfedin. (İmaj kredisi: Windows Central)

Diablo 4, kötü şöhretli aksiyon RPG serisini yepyeni bir potansiyel oyuncu grubuna sunuyor ve serinin şimdiye kadarki en büyük ve en iddialı oyunu. Blizzard Entertainment, Diablo 4’ün hikayesinin ve kampanyasının yıllardır piyasaya sürülen en iyi Xbox oyunları arasında rahat bir şekilde yer almasını sağlamak için çok yatırım yaptı ve bunu düzinelerce saatlik içeriğin yanında sunuyor.

Diablo 4’ün kampanyası, tek başına ya da yerel kanepe koop ya da çevrimiçi çok oyunculu arkadaşlarla oynanabilir, kısa bir giriş Önsözüne (bunu öğretici olarak düşünün), iblisin yıkıcı derecede duygusal ve uğursuz hikayesini anlatan altı Perdeye yayılmıştır. Lilith, melek Inarius ve çatışmalarında parçalanan sefil dünyanın kaderi ve destansı yolculuğu sonlandırmak için son bir Sonsöz.genel-20