Düzenli okuyucular, kabaca her gün ne tür kulaklık fırsatlarının ortaya çıktığını bilecek ve gerçek kablosuz kulaklıkları sadece 18 dolara satın alabildiğimiz için neden şaşırdığımızı anlayacaklar. Söz konusu kulaklıklar, Philips T2206 Gerçek Kablosuz Kulaklıklardır, bu nedenle tam olarak en iyisi değiller, ancak inanılmaz derecede ucuzlar. Anlaşma, kulaklıkların normalde 50 dolardan satıldığı Woot’ta mevcuttur, bu nedenle normal fiyattan %64 tasarruf edersiniz. Prime üyeliğiniz varsa, anlaşmaya dahil olan ücretsiz standart kargo da alırsınız. cazip geliyor mu? Diğer bilmeniz gerekenlere bir göz atalım.

Philips T2206 Gerçek Kablosuz Kulaklıkları neden satın almalısınız?

İdeal bir dünyada, en iyi kulaklıkları isteyebilirsiniz, ancak her zaman bir püf noktası vardır. Bariz olanı paradır – harika kulaklıklar ucuz değildir – ancak aynı zamanda kulaklıklarını sık sık kaybetmeye eğilimli biri olabilirsiniz ve kısa sürede yanlış yere koyduğunuz kulaklıklara yüzlerce dolar harcamak oldukça acı vericidir. Philips T2206 Gerçek Kablosuz Kulaklıkların devreye girdiği yer burasıdır. Bu fiyata, tek kullanımlık ürünlerin sınırındalar.

Philips T2206 Gerçek Kablosuz Kulaklıklar, tüm temel özellikleri sunar. Buna, şarj kutusunu da hesaba kattığınızda 18 saate kadar uzatılabilen altı saatlik pil ömrü dahildir. 15 dakikalık hızlı şarj size bir saat geri kazandırır, böylece burada mahsur kalmazsınız. Burada olağanüstü ses kalitesine güvenmeyecek olsak da, yine de işi görürler ve her şeyin sizin için doğru olduğunu hissetmeniz için bir kulaklık ucu seçeneğiniz vardır. Kulaklıklar da IPX4 derecesine sahiptir, bu nedenle herhangi bir rahatsızlık duymadan teri veya biraz yağmuru kaldırabilir, bu da onları antrenmanlarınız veya yürüyüşleriniz için uygun hale getirir.

Ayrıca, kullandığınız kulaklığa otomatik olarak atanan mikrofon sayesinde, bir kulaklık şarj olurken diğer kulaklıkla aramaları yanıtlamak da mümkündür. İşlerin rahatlık yönüne yardımcı olmak için anında eşleştirme de var.

Süper ucuz kulaklıklara ihtiyacınız varsa, Philips T2206 Gerçek Kablosuz Kulaklıklar güvenilir bir seçimdir. Şu anda Woot’ta sadece 18 $ karşılığında mevcutlar. Yine de hızlı olmanız gerekecek, çünkü bu anlaşma gün bittiğinde sona eriyor, yani bundan yararlanmak için sadece birkaç saatiniz var.
genel-19