Zotac, Zbox PI430AJ Mini PC’yi bir hafta önce duyurdu, ancak Computex 2023’te sistemin katı hal aktif soğutmasını çalışırken kontrol etme şansımız oldu. Gördüğümüz Zbox PI430AJ’de Intel i3-N300 işlemci, 8 GB LPDDR5 bellek, 1x M.2 NVME PCIe x4 SSD yuvasının yanı sıra WiFi 6, Gigabit LAN ve Bluetooth 5.2. Bu, Frore System’in “AirJet Mini” katı hal aktif soğutmasına sahip ilk mini PC’dir; bu, küçültülmüş kasası içinde 10 W ısıyı ortadan kaldırabilen iki AirJet Mini’ye sahip olduğu anlamına gelir.

(İmaj kredisi: Tom’un Donanımı)

Şirket, meslektaşım Matt Safford’a Zbox PI430AJ’de AirJet Minis kullanmanın Zotac’ın Core i3 işlemciye geçmesini sağlayan şey olduğunu söyledi. Üst kısım aslında yarı saydam olmayacak, yalnızca AirJet Mini soğutma sistemini çalışırken göstermek için yarı saydamdı. Hareket eden havayı göstermek için ünitenin üzerine küçük bir fan da yerleştirildi:

zotac fanı iş başında

(İmaj kredisi: Tom’un Donanımı)

Zotac da yenisini sergiledi Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin ÖtesindeYine bir hafta önce duyurulan temalı GeForce RTX 4070 ve 4070 Ti ekran kartları. Özel sürüm kartlar, Zotac’ın Twin Edge OC ve Amp Airo kartlarını (RTX 4070 Twin Edge, RTX 4070 Amp Airo, RTX 4070 Ti Amp Airo) temel alır.

örümcek adam zotac gpus

(İmaj kredisi: Tom’un Donanımı)

GPU’lar, temalı manyetik arka plaka, özel fan amblemleri, taşıma çantası ve dekoratif çıkartmalar içeren paketler halinde satılır. Amp Airo sürümleri ayrıca rastgele (üçten biri) koleksiyonluk bir heykelcikle birlikte gelir.genel-21