PS2’nin en ilginç oyunlarından birinin devamı niteliğindeki We Love Katamari Damacy de Reroll muamelesi görmek üzere. Katamari Damacy’nin 2020 remaster’ının hayranları, 2 Haziran Cuma günü konsollar ve PC için çıktığında We Love Katamari Damacy Reroll’a kesinlikle göz atmak isteyeceklerdir. Giderek daha büyük bir malzeme yumağı oluşturmak için nesnelerin üzerinde yuvarlanmaktan hoşlanıyorsanız (kim sevmez ki?), yine de yapabilirsiniz ön sipariş We Love Katamari Damacy Reroll ve bu süreçte bir ön sipariş bonusu kazanın.

We Love Katamari Reroll, orijinal oyunu harika yapan her şeyin yanı sıra yeni nesil oyuncular için yığınla iyileştirme sunuyor. Buna, ortamınızdaki belirli nesneleri daha iyi bulma yeteneği, film müziğindeki favori şarkıları seçme seçeneği, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü ve tamamen yeniden işlenmiş grafikler dahildir.

Oyun ayrıca, ana hikayenin ötesinde ekrana bağlı kalmanızı sağlamak için yeni oyun modlarının eklenmesinden de yararlanıyor. İşte neler sunabileceğine hızlı bir bakış.

  • Zaman kısıtlaması olmadan oynamanıza izin veren Ebedi Mod.
  • Kral’ın bir çocuk olduğu beş yeni mücadele.
  • Fotoğraf çekmek için Selfie Modu.
  • Yükseltilmiş HD grafikler.

We Love Katamari Reroll + Royal Reverie 2 Haziran’da başlıyor, bu yüzden fırsatınız varken ön siparişlerinizi almayı unutmayın. Ve selefi Katamari Damacy Reroll’un bir kopyasına sahip değilseniz, Amazon’da 20 $ karşılığında alabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1