Waze yine iş başında işe gidip gelmemizi daha rahatlatıcı hale getirecek başka bir sürüş deneyimi, çünkü kabul edelim, navigasyon uygulaması ancak yoğun trafik söz konusu olduğunda bu kadarını yapabilir. İyi tarafından bakarsak, ünlü bir kişinin size tavsiyelerde bulunması veya sadece trafikte size rehberlik etmesi her zaman güzeldir. Bu sefer, Waze ortak oldu tüm zamanların en büyük tenisçilerinden biri olan, biricik Roger Federer ile. İsviçreli oyuncu birçok unvana ve aynı zamanda birkaç etkileyici arabaya sahip. Yeni sürüş deneyimini çok yaygın olmayan şey, üç farklı dilde sunulabilmesidir: İngilizce, Fransızca ve Almanca.

Roger Federer’in yeni Waze sürüş deneyimi hakkında da söyleyecekleri vardı: “Waze sürüş deneyimimin bir parçası olarak hayranlarımı yönlendirmeye yardımcı olacağım için heyecanlıyım. Bir navigatörle şehirde dolaşmak ve çiftler oynamak, hem doğru zamanlamayı hem de partnerinizin liderliğine güvenmeyi gerektirir. Waze ile birlikte, sıranızı kaçırırsanız uygun ayarlamalar yapmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım ve yoldaki ortaklarımın hedeflerine olabildiğince hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayacağım.

Konusu açılmışken, Roger Federer deneyimini seçtiğinizde, trafik yavaşladığında “” gibi cesaret verici sözler kullanacaktır.U dönüşü yapmak. Hey, şampiyonlar bile ortalığı karıştırabilir” veya “İleride yoğun trafik bildirildi. Bunu bir son değişikliği molası gibi ele alalım. Yeni bir gömlek bile giyebilirim

Doğal olarak, yeni sürüş deneyimi özel Mood ile tamamlanmayacaktır. Mercedes G-Serisi SUV veya Mayback S-Serisi Cabriolet gibi Federer’in favori araçlarından bazılarını seçebilecek ve Mood’unuzu Muzaffer olarak güncelleyebileceksiniz.

Bugünden itibaren, Roger Federer sürüş deneyimi İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinde sesli navigasyonla dünya çapında kullanılabilir. Yeni sürüş deneyiminden yararlanmak için Waze’in en son sürümüne güncelleyin.telefon-1