Güzel performans, harika kameralar, muhteşem ekran, muhteşem pil ömrü ve hızlı şarj — bunlar genellikle yeni akıllı telefonumuzun sahip olmasını istediğimiz özelliklerdir. Bununla birlikte, yukarıdaki tüm kutuları işaretleyen akıllı telefonlar da genellikle yüksek bir fiyata gelir. Ödemek istemeyeceğiniz bir bedel. Ve durum buysa, ancak yine de kendinize yeni, parlak, üst düzey bir akıllı telefon almak istiyorsanız, o zaman aşağıdaki anlaşmadan yararlanmanızı öneririz. Amazon şu anda üst düzey akıllı telefonun kilidi açılmış 128 GB sürümünü sunuyor. OnePlus 10 Pro, bu harika telefonda 100 ABD doları tasarruf etmenizi sağlayan oldukça hoş bir %18 indirimle.

OnePlus 10 Pro, bir 2022 telefonudur, bu nedenle artık birinci sınıf değildir. Bununla birlikte, 128 GB sürümü, Snapdragon 8 Gen 1 ve 8 GB RAM ile birlikte gelir ve daha eski bir model olmasına rağmen yine de harika performans sunar. Bu nedenle, OnePlus 10 Pro, ağır uygulamaları ve mevcut en yeni mobil oyunları çalıştırma kapasitesinden daha fazlasına sahip olmalıdır.

Amiral gemisi performansına ek olarak, OnePlus 10 Pro harika fotoğraflar çeken kameralara sahiptir. 48MP ana atıcı ve 32MP selfie kamerası ile birlikte gelir. Ana kamera 24 fps’de 8K’ya kadar videolar çekebilir ve selfie atıcı 30 fps’de 1080p’ye kadar kayıt yapabilir ki bu da oldukça harika.

OnePlus 10 Pro, 120 Hz yenileme hızına sahip güzel bir 6,7 inç OLED ekran ve telefona iyi bir pil ömrü sağlayan büyük bir 5000 mAh pil ile birlikte gelir. Örneğin, tek bir şarjla yaklaşık 10 saat kesintisiz video izlemenizi sağlar. Şarj hızına gelince, telefon Kuzey Amerika’da hızlı 50W kablosuz şarjı ve 65W kablolu şarjı destekliyor. Oh, ve 65 W’lık bir şarj cihazıyla birlikte gelir, bu nedenle şarj tuğlasına para harcamanıza gerek yoktur. Teşekkürler!

Ayrıca şu anda bir OnePlus 10 Pro satın alırsanız Amazon Music Unlimited’ı 90 gün boyunca ücretsiz kullanabileceksiniz. Bununla birlikte, aboneliğin, deneme süresinden sonra, Prime üyesiyseniz, iptal etmezseniz, aylık 10,99 $ – 8,99 $ fiyatla otomatik olarak yenileneceğini de bilmelisiniz. Oneplus 10 Pro. Ve bu mevcut fiyata, bu sadece gerçek bir pazarlık. Anlaşma düğmesine dokunun ve kendinize hemen şimdi indirimli bir fiyata bir OnePlus 10 Pro alın.telefon-1