Bir yıllık alaydan sonra, Google tamamen açıkladı Pixel Tablet bu ayın başlarında, 20 Haziran’da piyasaya çıkması planlanıyor. Yerleştirilebilir bir tablettir ve Şarj Hoparlör Yuvası ile birlikte gelir. BT eğlence, akıllı ev kontrolleri ve eller serbest Google Asistan sorguları için bir cihaz olarak konumlandırıldı. güvenilir sızıntı Kamila Wojciechowska bugün şirketin özel bir kalem ve klavye üzerinde çalıştığını ima etti, ancak şu anda aksesuarların tabletle aynı anda piyasaya sürülüp sürülmeyeceği belli değil.

Pixel Tablet ile birlikte resmi klavye ve ekran kalemi aksesuarları duyurulmadı, ancak var

Apple ve Samsung, tabletleri için klavye kılıfları ve ekran kalemleri üretiyor. Aslında Samsung, S Pen kalemini ücretsiz olarak sunuyor. en iyi Android tabletler. Şirketler, listelerini gerektiğinde dizüstü bilgisayar olarak ikiye katlayabilen her şeyi yapabilen cihazlar olarak düşünmenizi istiyor. Dizüstü bilgisayarların yerini alıp alamayacakları tartışmaya açık ancak Google, tabletinin bir verimlilik aracı olarak kullanılabileceğini iddia ederek bu tartışmaya girmek istemiyor. Ama görünüşe göre başından beri plan bu değildi.
Wojciechowska bugün Google’ın şu ana kadar duyurmadığı iki aksesuardan bahsetti: “Pixel Tablet için Stylus” ve “Pixel Tablet için Klavye”.
Şimdi Pixel Tablet’te Bluetooth vardır, bu nedenle üçüncü taraf klavyeleri satın almakta özgürsünüz ve ayrıca USI 2.0 kalemlerini de destekler.

Şu anda tablet için resmi bir klavye ve kalem aksesuarı yok ama Wojciechowska bunların hala geliştirme aşamasında olduğunu söylüyor. Ayrıca tabletin piyasaya sürülmesinin çok uzun sürdüğünü çünkü hazır olmadığını ve Google’ın hala son rötuşları yaptığını söylüyor.

Şirket programın gerisinde kalıyor olabilir ve resmi aksesuarları daha sonra açıklayabilir.

Ya da – burada spekülasyon yapıyoruz – Google, üretkenlik odaklı iPad’lerle rekabet edemeyeceğini fark etmiş ve tabletleri için farklı bir yön seçmiş olabilir.

Tanınmış yazar ve Android meraklısı Mishaal Rahman tarafından öne sürülen bir başka teori, Pixel Tablet’in kaleminin yalnızca dahili bir test ürünü olabileceğidir.

Google’ın şu anda tabağında çok fazla şey var. Şirket ayrıca Pixel Tablet ile birlikte ilk katlanabilir telefonunu duyurdu ve piyasaya sürülmek için yeterince iyi olmadığını düşündüğü ikinci bir katlanabilir telefon bile yaptı ve muhtemelen kapaklı bir telefonu da araştırıyor.

Pixel Tablet 499 dolardan başlıyor ve şu anda ön siparişte. Şarj Hoparlör Yuvası, tablet için bir stand görevi görür. Kayrak, 10.95 inçlik bir LCD ekrana sahiptir ve gücünü Tensor G2 çipinden alır. Beş yıllık yazılım güncellemeleri alacak.

telefon-1