Eğer bir hardcore iseniz Yeni bir tablete ihtiyaç duyan Samsung hayranı, son birkaç gün muhtemelen Noel gibi geldi. hemen hemen hepsi En iyi Galaxy Tab’ler ya geçen hafta sonlarına doğru büyük bir indirime girdi ya da üst düzey Tab S8+ ve Tab S8 Ultra’dan alt uç modellere kadar her model dahil olmak üzere şu anda çok özel fiyatlarla satın alınabilir. Tab A7 Lite ve orta sınıf Tab S7 FE.

Giriş seviyesi 64 GB yalnızca Wi-Fi yapılandırmasında normalde 529,99 ABD doları olan Galaxy Tab S7 FE, şu anda 256 gigabayt dahili depolama alanıyla çok daha ucuza sunuluyor. Bu belirli varyant (hücresel bağlantı olmadan da) genellikle 679,99 ABD dolarına mal olur, ancak acele ederseniz, Amazon onu 230 ABD doları tutarında büyük bir indirimle satabilir.
Bu müthiş yeni anlaşmaya iliştirilmiş bir son kullanma tarihi olmadığından, tabletin büyük ölçüde indirimli fiyatının her an yükselebileceğini veya Amazon’un envanterinin çok geçmeden tamamen tükenebileceğini söylemeye gerek yok. Ancak, bir dizi farklı renk arasından seçim yapabileceğiniz ve aynı yüzde 32’lik indirimi elde edebileceğiniz için, burada tetiği çekmek için muhtemelen en azından biraz zamanınız var.

Oldukça hızlı bir Snapdragon 778 işlemciden güç alan ve yüksek çözünürlüklü bir LCD ekrana sahip olan bu iri adam, aslında daha önce bir veya iki kez 256 GB depolama yapılandırmasıyla (biraz) daha düşük bir fiyata satılmıştı. Ancak bu, kış tatili sezonundaydı ve sonrasında hiçbir anlaşma (en azından bir cihaz takası olmadan) Amazon’un şu anda sunduklarının yanına bile yaklaşamadı.

Tab S7 FE, bu fiyata dahil bir klavyeyle gelmediği açık olsa da, fazladan hiçbir şey harcamak zorunda kalmadan kullanışlı bir S Pen’in yanı sıra, bu kesinlikle devasa 10.090mAh pil için kutuda gerçek bir şarj cihazına sahip oluyorsunuz.telefon-1