Samsung, akıllı saat yazılım ekosisteminin evrimindeki bir sonraki adımı bu ayın başlarında açıkladı ve One UI Watch 5 beta programının Mayıs ayı sonuna kadar kullanıma sunulacağının sözünü verdi. 31. sırada olduğumuza göre Samsung’un sözünü yerine getirmediğini tahmin etmek zor değil.

Aslında, Samsung’un Kore’deki beta operasyon müdürü, One UI Watch 5 beta sürümünün ertelendiğini doğruladı. SamMobile raporlar. Samsung Topluluğu forumlarındaki gönderi, beta sürümü için başka bir zaman diliminden bahsetmiyor, ancak muhtemelen Samsung resmi olarak Galaxy Watch 6’yı tanıtmadan önce gerçekleşecek.

Sadece Galaxy Watch 4 ve 5 kullanıcıları bu değişiklikten etkileniyor; özellikle One UI Watch 5 ile eklenen yeni özellikleri test etmek isteyenler. Gecikmeye rağmen Galaxy Watch 4 ve 5 sahiplerinin Samsung’un planladığı için çok fazla beklemek zorunda kalmayacağına inanıyoruz. Galaxy Watch 6’yı 26 Temmuz’da duyurun.

Samsung muhtemelen One UI Watch 5 beta programının lansmanını en fazla birkaç hafta erteleyecek. Beta programının tüm ülkelerde kullanılamayabileceğini unutmayın. Başlangıçta Kore’de piyasaya sürüleceğini güvenle varsayabiliriz, ancak yeni kullanıcı arayüzünün test edileceği diğer ülkelerin hangileri olduğunu henüz öğrenmedik.telefon-1