Double Dragon Gaiden: Ejderhaların YükselişiBilly ve Jimmy Lee gibi bazı eski yüzlerin ve bazı yeni yüzlerin yer aldığı yaklaşan beat ’em up’ın artık bir çıkış tarihi var. Modus ve geliştiriciye göre Gizli üsoyun 27 Temmuz 2023’te piyasaya sürülecek ve PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch ve PC’de mevcut olacak (Buhar).

Şimdi, ne dediğini biliyorum. Evet, bu birlikte büyüdüğünüz Double Dragon değil, Double Dragon Neon’un devamı da değil ve evet, Marian bir silah ve roketatar sallıyor, ama bir deneyin. Bu kez klasik beat ’em up, pikselli grafiklerle yeniden tasarlandı, roguelite unsurları içeriyor ve eğlenceli görünüyor. Birlikte büyüdüğüm bir oyunu oynamak için bir şans ve zevk alacağım bir şey gibi görünüyor.

Ve unuttuysanız diye söylüyorum, Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons, yerel kanepeli kooperatif oynanışına sahip olacak, çevrimiçi oynanış planlanmış ve bu yıl daha sonraki bir tarihte yama eklenecek.

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons 27 Temmuz 2023’te PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, Switch ve PC için çıkıyor (Buhar).oyun-4