Razer, Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ​​adlı yeni gerçek kablosuz kulaklığını tanıttı. Bu yeni kulaklıklar PC, PlayStation, akıllı telefonlar, Nintendo Switch ve Stea, Deck’te “benzersiz ultra düşük gecikmeli ses” sunacak. Razer’in yaklaşan Hammerhead Pro HyperSpeed ​​tomurcukları ayrıca aktif gürültü önleme, hızlı kablosuz şarj kutusu ve özelleştirilebilir RGB aydınlatma özelliklerine sahip olacak.

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ​​Özelliklerine Genel Bakış:

THX Sertifikalı Ses

Hammerhead Pro HyperSpeed, dünya çapında önde gelen kalite, tutarlılık ve ses performansı güvencesi olan THX Sertifikasyonuna sahip kulaklıklardan elde edildiğinden, ses kalitesinde en iyiyi talep edenler için üretilmiştir.

Platformlar Arası Bağlantıyı Yükseltme

Hammerhead Pro HyperSpeed, Razer HyperSpeed ​​Kablosuz Dongle’ın eklenmesiyle gerçek kablosuz sesin sınırlarını genişletiyor. Bu benzersiz özellik, Bluetooth ses özelliklerine sahip olmayan cihazlar arasındaki boşluğu zahmetsizce kapatarak onları sınırsız ses deneyimleri dünyasına davet ediyor. Oyuncuların tek yapması gereken, kusursuz 2,4 GHz bağlantının keyfini çıkarmak için HyperSpeed ​​Kablosuz dongle’ı PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck veya PC’lerine takmak.

Razer HyperSpeed ​​Kablosuz Teknolojisi

Razer’in çığır açan HyperSpeed ​​Kablosuz teknolojisi, Hammerhead Pro HyperSpeed’de müthiş bir ses performansı sunar ve 2,4 GHz dongle ile bu kulaklıklar, 40 ms’den daha düşük, sektör lideri, düşük gecikmeli bir ses performansı elde eder.

Tamamen Ayarlanabilir Hibrit Aktif Gürültü Engelleme

Hammerhead Pro HyperSpeed, ayarlanabilir hibrit aktif gürültü iptali ile oyunun içine dalmayı ve farkındalığı artırmak için tasarlanmıştır. Gelişmiş geri bildirim ve ileri beslemeli mikrofonlar, çevredeki ses ortamını izleyerek, kullanıcıların odaklanmış oyun oturumları sırasında gürültüyü iptal etmelerini veya ne kadar ortam sesinin girmesine izin vermek istediklerini kontrol etmek için uygulama içi kaydırıcıyı ayarlamalarını sağlar.

Hızlı Kablosuz Şarj Kutusu

Hammerhead Pro HyperSpeed, fazladan 24 saat pil ömrü sağlayan Qi uyumlu, hızlı kablosuz şarj kutusuyla birlikte gelir. Razer Şarj Pedleri ve diğer kablosuz şarj cihazlarıyla uyumludur ve ayrıca kablolu şarj için bir C Tipi bağlantı noktası sunar.

Çift Kablosuz Bağlantıda Rahatsız Etmeyin Modu

Rahatsız Etmeyin modu, HyperSpeed’de oyun oynarken Bluetooth bildirimlerini susturur ve kullanıcıların oyunlarına veya işlerine odaklanmalarını sağlar. Bluetooth üzerinden bir telefona ve başka bir ses kaynağına bağlandığında, aramaların ve metinlerin dinleme oturumlarını kesintiye uğratmasını önlemek için mod değiştirilebilir.

Razer Chroma RGB tarafından desteklenmektedir

Hammerhead Pro HyperSpeed, 16,8 milyona yakın renk, sayısız desen ve dinamik oyun içi aydınlatma efektleriyle özelleştirilebilir aydınlatma ve sonsuz stil olanakları sunar. Kullanıcılar, oyun cihazları için dünyanın en büyük aydınlatma ekosistemi ile tam RGB özelleştirmesi ve daha derin bir deneyim yaşayabilir.

Razer Hammerhead Pro HyperSpeed ​​bugünden itibaren kullanılabilir Razer’ın web sitesi ve seçili perakendeciler 200 ABD Doları / 230 € karşılığında.

Kaynak: Razeroyun-6