Ratchet and Clank: Rift Apart, PC’ye giden en son PlayStation 5’e özel oyundur. PlayStation Studios ve Insomniac Games, oyunun Temmuz 2023’te PC’ye geleceğini duyurdu. Diğer yeni sürümlerinden beklediğimiz birçok PC özelliğine sahip olacak. Mağaza sayfaları açıldı ve işte erken satın alma karşılığında alacağınız Ratchet ve Clank Rift Apart ön sipariş bonusu.

Ratchet ve Clank Rift Apart PC Ön Sipariş Bonusu

Eğer sen ön sipariş Ratchet ve Clank Rift Apart Açık bilgisayaralacaksınız Erken erişim için Pikselleştirici Silah Ve Carbonox Zırh seti.

Ratchet and Clank: Rift Apart PC için Ön Sipariş Bonus Öğeleri

Bu öğelerin her ikisi de oyun içinde ilerleme yoluyla elde edilebilir, ancak oyunu önceden satın alırsanız bunlara erken erişim elde edersiniz. Herhangi bir özel veya münhasır öğe almayacaksınız, ancak mevcut öğelere erken erişim elde edeceksiniz.

Dürüst olmak gerekirse bu tam olarak özel bir ayrıcalık değil, çünkü Returnal gibi bir şeyle bazı özel görünümlere erişiminiz oldu.

Ön Sipariş Ratchet ve Clank Rift Apart

Artık oyunu PC’de şu adresten ön sipariş verebilirsiniz: Buhar ya da Epic Games Mağazası.

Ratchet and Clank Rift Apart PC Çıkış Tarihi

Oyun, yukarıda belirtilen vitrinlerde PC’ye geliyor 26 Temmuz 2023.

Ratchet and Clank Rift Apart PC Özellikleri

Önceki Nixxes bağlantı noktaları gibi, Rift Apart da bir dizi özellikle yüklüdür ve şu ana kadar aşağıdakiler onaylanmıştır.

  • 21:9, 32:9 ve 48:9 (üçlü monitör desteği) çözünürlükleri için ultra geniş destek
  • Kilitlenmemiş kare hızları
  • Dış mekanlar için ışın izlemeli yansımalar ve yeni eklenen ışın izlemeli gölgeler
  • NVIDIA DLSS 3, AMD FSR 2, Intel XeSS ve Insomniac Games’in Geçici Enjeksiyonu
  • NVIDIA Reflex ve görüntü kalitesini artıran NVIDIA DLAA da desteklenir
  • DualSense Desteği

Hazır buradayken, Immortals of Aveum, Lords of the Fallen ve Atelier Marie Remake gibi diğer gelecek sürümler için diğer ön sipariş kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Ratchet ve Clank Rift Apart PC Ön Sipariş Bonusu içeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Erken alım garantisi veriyor mu sizce? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın ve bize bildirin.oyun-5