Bu ayın başlarında, Pixel Watch 2’nin var olduğuna ve bu yılın sonlarında Pixel 8 ve Pixel 8 Pro ile birlikte piyasaya sürüleceğine dair bir açıklama geldi. Şimdi, arkadaşlarımız orada 9to5Google Google’dan yaklaşmakta olan akıllı saat hakkında, saatin bir yığın yeni yükseltme aldığını ve kesinlikle piyasadaki diğer tüm akıllı saatlere karşı değerli bir yarışmacı olacağını gösteren bazı yıldız bilgileri aldı.

Son bilgiler, Pixel Watch 2’nin bu yıl Wear OS 4 destekli en iyi akıllı saatlerden biri olabileceğini gösteriyor

Peki, Pixel Watch 2 ile ne alıyorsunuz? Kaynak, giyilebilir cihazlar için W5 neslinden en son Qualcomm Snapdragon yonga setini aldığınızı ortaya koyuyor. İşlemci geçen yıldan beri çıktı ve o zamandan beri çıkan ve genel olarak güvenilir olduklarını kanıtlamış birkaç saatte bir gezintiye çıktığını gördük. İki çekirdeğe sahip orijinal Pixel Watch ile karşılaştırıldığında, W5 yonga setleri, performansı önemli ölçüde artırması gereken dört çekirdeğe sahiptir.

Pixel Watch 2’de bekleyebileceğiniz bir başka yükseltme, pil ömrü adına olur. Kaynak, Google’ın AOD açıkken tam günlük bir pil ömrü sunmayı hedeflediğini iddia ediyor. Orijinal de 24 saatte derecelendirildi, ancak AOD kapalıydı. Bu, kullanıcıların ayarlarla oynayarak ve ihtiyaç duymadıkları özellikleri kapatarak yeni saatlerinin pil ömrünü iyileştirmeleri için birçok fırsatın olacağını gösterir. Yeni Wear OS 4 ile birleştiğinde, yazılım tarafında pili gerçekten iyi hale getirecek pek çok iyileştirme bekleyebilirim.

Son bilgi, Pixel Watch 2’nin Fitbit muadillerinden bazı sağlık sensörleri getireceği gerçeğinden geliyor. Bu, Google’ın yaklaşmakta olan akıllı saatinin, stres yönetimi ve takibi için kullanılabilecek sürekli elektrodermal aktivite (cEDA) sensörü gibi gelişmiş özelliklerin yanı sıra yeni saate doğru yol alacak çok sayıda sağlık odaklı özellik sunabileceği anlamına gelir. .

Dürüst olmak gerekirse, akıllı saatlerin hayranı olmasam da, Pixel Watch 2’nin her açıdan umut verici göründüğünü söylemeliyim. Saat, Pixel 8 serisi ile birlikte bu yıl içinde resmiyet kazanacak ve önümüzdeki aylarda tüm detayları ortaya çıkardıkça size tam kapsama sunacağız. O zamana kadar bizi izlemeye devam edin!

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

twittergenel-17