Yeni Moto G Stylus 5G (model 2023), Moto G Stylus’un yükseltilmiş bir versiyonudur ve Snapdragon 6 Gen 1 işlemci, 4 GB veya 6 GB RAM ve 128 GB veya 256 GB genişletilebilir depolama. Önceki modele göre daha büyük depolama kapasitesi ve daha hızlı performans gibi iyileştirmeler sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, artık 5G ile uyumludur ve daha yüksek ortalama ağ hızları sağlamalıdır.

Telefon şu süre için kilidi açılmış durumda olacaktır: 6 GB RAM ve 256 GB depolama ile 399 ABD doları, taşıyıcı sürümlerde ise 128 GB depolama ve 4 GB veya 6 GB RAM bulunur. Bir microSD yuvası var, bu nedenle depolamayı çok uygun maliyetli bir şekilde artırmak mümkün, bu artık ileri teknoloji telefonlarda nadiren elde ettiğimiz bir şey.

Motorola Moto G Stylus 5G 2023

Daha küçük özelliklere sahiptir 6,6 inç ekran önceki yılın baskısından (6.8”). Ancak, 1080p çözünürlük yeterince keskin olduğundan bu değişiklik olumlu olarak değerlendiriliyor ve kullanıcılar 120Hz yenileme ve biraz daha küçük çerçeveler.

Kamera sistemi birincil tarafından desteklenmektedir 50 MP sensör bu geçen yıla göre daha performanslı görünüyor, ancak Motorola optik görüntü sabitlemeyi (OIS) bıraktı. Resmi bir Ubergizmo CAMERA HW testi eklemeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. ayrıca bir tane var 8MP Ultra geniş kamera Bu, otomatik odaklama sayesinde bir Makro kamera olarak ikiye katlanıyor, bu fiyat noktası için mantıklı bir seçim.

bu 16MP Selfie kamera 2022 modelinden (8 MP) kayda değer bir yükseltmedir ve bu, arkadaki birincil kamera yerine dikey bir selfie kamerası kullanmakta daha rahat olan vlogger’ları ve tiktoker’ları memnun edecektir.

bu kalem işlevsellik, el yazısı notlar almayı veya telefonda karalamalar yapmayı seven bir kalabalığı memnun edecektir. Ayrıca bu fiyat aralığında çok az bulunur. Elbette kalem deneyimi, Samsung Galaxy S23 Ultra gibi pahalı telefonlardaki kadar gelişmiş değil. Yine de, özellikle rekabet neredeyse hiç olmadığı için, bu fiyata şikayet etmek zor.

Son olarak, 5000 mAh pil kapasitesi mükemmel. Bu telefon güce aç olmayan bir işlemci kullandığından, kolayca bütün bir gün ve muhtemelen daha fazla dayanmalıdır.

Bu yeni Moto G Stylus 5G, AT&T de dahil olmak üzere ABD’deki büyük marka taşıyıcılardan satışa sunulacak. Alternatif olarak, belki de uluslararası seyahat için çeşitli operatörlerin SIM kartlarını kullanmayı seviyorsanız, kilidi açılmış bir sürümü doğrudan Motorola’dan alabilirsiniz.

Genel olarak, bunun geçen yılın modeline göre iyi bir yükseltme olduğunu ve kullanıcılara fiyat noktasında net bir farklılaşma sağladığını düşünüyorum.

dosyalanmış Cep telefonları. Editorspick ve Motorola hakkında daha fazlasını okuyun.genel-1