Bir dili öğrenmek için bir sır yoktur: mümkün olduğu kadar pratik yapmalısınız. Sorun şu ki, etrafınız söz konusu dili konuşan kişilerle çevrili değilse, ilerlemek zordur. O zaman en iyi çözüm, çevrimiçi mektup arkadaşları bulmaktır. Bugün piyasada size aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda dil öğrenme sitesi ve uygulaması var. Bunlar arasında var Govarİngilizce öğrenmek için topluluk tabanlı bir kendi kendine yardım uygulaması.

Geliştirmek için yabancılarla değiş tokuş yapın

Her gün belirli saatlerde toplantılar düzenlenmektedir. Bazı slotlar yağmur ve güzel hava hakkında konuşmanıza izin verirken, diğerleri edebiyat gibi belirli konulara ayrılmıştır. Bu, özellikle bir konuda kelime dağarcığı edinmek ve ortak ilgi alanlarına sahip insanlarla tanışmak istiyorsanız pratiktir. Dünyanın her yerinden gelebilirler ve hepsinin amacı sizinle aynıdır: İngilizcenizi geliştirmek. Yerliler, bu hedefe ulaşmanıza yardımcı olmak için belirli toplantılara katılır.

İllüstrasyon: Govar.

video konferans ve açık çeviri özelliğindeki kişilerle govar uygulama illüstrasyonu

İllüstrasyon: Govar.

Bu toplantılardan birine katılmak için ana sayfadan ilginizi çeken toplantılara tıklamanız yeterli. Daha sonra İngilizce seviyenizi belirtmeniz gerekecek: başlangıç, orta, ileri… Neyi cevaplayacağınızı gerçekten bilmiyorsanız, becerilerinizi değerlendirmek için doğrudan Govar’da hızlı bir test yapmak mümkündür. Amaç, sizinle aynı seviyedeki insanlarla sizi temasa geçirmektir.

Bundan sonra tek yapmanız gereken adınızı girmek ve toplantıya katılmak. Arayüz, piyasadaki başlıca video konferans yazılımına benziyor: mikrofonu etkinleştirmek için bir düğme, kameraya ayrılmış bir başka düğme ve bir sohbet. Uzun sessizliklerden kaçınmak için Govar, konuşma ilerledikçe tartışılacak konular önerir. Bir kelimeyi anlamamanız durumunda çeviri özelliğine güvenebilirsiniz. Ayrıca, anlaşılmasını kolaylaştırmak için bir sözlük ve altyazılar da mevcuttur.

Çoğu dil değişimi uygulaması ve sitesi gibi, Govar da tamamen ücretsizdir! İngilizce öğrenmenizi hızlandırmak için hem App Store hem de Play Store’dan indirebilir ve hemen bir toplantıya katılabilirsiniz.genel-16