mütevazi Klasik Oyunlar indirimi şimdi yayında ve önümüzdeki birkaç gün boyunca belirli PC oyunlarında %75’e varan indirim sunuyor.

Bir klasik satıştan bekleyeceğiniz oyunların çoğu dahildir. 90’ların gerçekleri gibi bir sürü indirimli boomer shooter oyunu alabilirsiniz. deprem 2 $ (normalde 5 $) ve orijinal için Wolfenstein 3D 1,49 $ (ayrıca 5 $ ‘dan düştü). 90’ların dönüm noktası niteliğindeki PC oyunlarından bahsetmişken, Fallout Klasik Koleksiyonu — Fallout, Fallout 2 ve Fallout Tactics: Brotherhood of Steel’i içerir — sadece 5$’a (normalde 20$).

satış değil Sadece Ancak 90’ların PC oyunları. 2000’lerin başında çıkan tonlarca HD bağlantı noktası da satışta. İran Prensi: Zamanın Kumları 2 $ (normalde 10 $) veya İyi ve kötünün ötesinde 3 $ (normalde 10 $). Geliş Yükselişi hatta sadece 6,49 dolara satılıyor (10 dolardan indirimli). O oyunu hatırladın mı? 2005’te bir sonraki büyük multimedya etkinliği olarak pazarlandı ve şimdi onu sadece birkaç kuruşa oynayabilirsiniz.

Bu oyunlardan hiçbiri dikkatinizi çekmediyse, indirimli HD remasters, remake’ler ve Sega ve Capcom oyunlarının koleksiyonları, örneğin Resident Evil 2’nin yeniden yapımı 10$ (normalde 40$) ve Shenmue I ve II 6 $ (normalde 30 $) için paket, beğeninize göre daha fazla olabilir. 2D metroidvania gibi birkaç yeni bağımsız oyun da gizlice indirime girdi. elderand 16 $ (normalde 20 $) ve kule savunması zindan paletli ile buluşuyor Cüce 17 $ (normalde 20 $).

Aşağıdaki listede yer alan favori tekliflerimizden birkaçına daha göz atın veya Classic Games Sale serisinin tamamını görmek için Humble’a gidin.

Humble Klasik Oyun İndirimi

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1