Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged resmi olarak ufukta göründüğünden, hem yarış oyunları hem de çocukluk nostaljisi hayranları için iyi haberlerimiz var. Mattel ve geliştirici Milestone’dan yapılan bir duyuruda, yeni kart yarışçısının detayları, sinematik bir fragman ve 19 Ekim 2023 olarak konsollar ve PC için bir çıkış tarihi ile birlikte açıklandı.

Devam filmi, Milestone’un piyasaya sürdüğü orijinal Hot Wheels Unleashed’den iki yıl sonra geliyor. genel olarak olumlu yorumlar eleştirmenlerden. GameSpot’un Hot Wheels Unleashed incelemesi, oyuna 7/10 verdi ve akıcı oynanışını ve araba çeşitliliğini övürken set parçalarının çeşitliliğini eleştirdi.

Milestone, Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged’ın, engebeli arazide arazide sürüş (veya bu durumda arazide sürüş) dahil olmak üzere – römork herhangi bir gösterge ise – “araç ve ortamların daha fazla çeşitliliğini” içereceğini söyledi. . Ayrıca iki yeni oyun mekaniği eklediler: Gelen nesnelerden kaçmak veya rakipleri yoldan atmak için kullanılabilen “Dash” ve “gizli kısayolları ortaya çıkarmaya” ve “yeni yol bölümleri keşfetmeye” yardımcı olan “atlama”. Motosikletler ve ATV’ler de 130 araçlık başlangıç ​​listesinde ilk kez sahneye çıkacak, ancak bunların kullanımının daha geleneksel dört tekerlekli seçeneklerden farklı olup olmayacağı veya nasıl olacağı belli değil.

Oyuncuların sıfırdan orijinal yarış pistleri oluşturabilecekleri ilk oyundaki Track Editor aracı, Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged’da da geri dönecek. Milestone’a göre, “oyuncu tarafından oluşturulan parçaların çeşitliliğini artıran” bir dizi yeni özellik de dahil olmak üzere, bu sefer daha da derin bir seçenek zenginliği olacak. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin platformlar arası paylaşımı ilk günden itibaren kullanılabilecek şekilde ayarlanmıştır.

Orijinal oyun, oyun modlarının olmaması nedeniyle bazı eleştiriler alırken, Milestone, Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged’da “sürücülerin becerilerini sınıra kadar zorlayan veya onlara nasıl ustalaşılacağını öğreten olaylar” dahil olmak üzere “çeşitli yeni oyun modları” sözü verdi. hız ve hassasiyetle sürüklenme ve çarpışmalardan kaçınma sanatı.” İki oyunculu bölünmüş ekran modu da geri döndü, ancak bu sefer “arkadaşlarla bir parti oluşturma ve çapraz oynama özelliği eklendi.” Çapraz oyun, Nintendo Switch’te kullanılamayacak.

Hot Wheels Unleashed 2’deki en dikkate değer yeni eklemelerden biri: Turbocharged, geçmişleri ve kişilikleri “yarışçıları büyüleyici bir anlatıya çeken animasyonlu ara sahnelerle sunulacak…” dört orijinal karakter içeren daha derin bir hikaye modudur. Bu karakterlerin oyuncaklarla oynayan normal boyutlu insanlar mı yoksa kendileri de 1/64 ölçeğinde var mı, göreceğiz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1