bu Honkai Yıldız Raylı sürüm 1.2 güncellemesi, Kafka ve Blade’de merakla beklenen iki karakterden daha fazlasını getiriyor. Son sızıntılar doğruysa, anime oyunu ayrıca Herta’nın Simüle Edilmiş Evrenine potansiyel olarak baş ağrısına neden olan bir patron ekleyecek. Xianzhou Luofu Trailblaze Mission hikayesinden Bol Abanoz Geyiği, prosedürel zindanda yapılacak olan güncellemenin ana patronu olacak.

1.2 güncellemesi, Herta’nın Simüle Edilmiş Evrenine World 7’yi ekliyor ve RPG’nin ana hikayesinde yeterince ilerlediyseniz, Bol Abanoz Geyiğinin ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyorsunuz – özellikle prosedür içinde daha yüksek HP ve ekstra yetenekler verildiğinde zindan.

Ana hikayede geyik, hepsi farklı yeteneklere sahip çeşitli minyatür ağaçları çağırır. Bu yetenekler arasında durum etkileri uygulamak, hasar vermek ve hatta patronu iyileştirmek yer alır. Ağaçlar ayrıca yenildikten sonra sonsuz sayıda çağrılabilir, bu yüzden Herta onlara Simüle Edilmiş Evreninde bir destek verdiğinde ne kadar güçlü olacaklarını ancak hayal edebiliriz.

Bununla birlikte, Honkai Star Rail sürüm 1.1’e girmek üzereyiz, bu nedenle oyuncuların 1.2’nin yayınlanmasından önce bir aydan fazla zamanları olacak, bu da onlara Kafka ve Blade için para biriktirirken Bol Abanoz Geyiğine hazırlanmaları için bolca zaman verecek.

1.2 ayrıntıları adlı bir sızıntıdan geliyor teikoku Twitter’da ve hatta patronun “iğrenç” olduğundan bahsetmişler, bu da bizi endişelerimizin geçerli olduğuna inandırıyor.

Bol Abanoz Geyiği Ateş, Buz ve Kuantum’a karşı zayıftır, bu nedenle 1.1 sürümünün ilk yarısında bir Kuantum kullanıcısı olan Silver Wolf’u sunacak olması iyi bir şeydir. Yeni patron haftalar sonra eklendiğinde size üstünlük sağlayabilir.

Pankartlar yayınlandıktan sonra kendinize daha fazla çekiş sağlamak için şu anda mevcut olan Honkai Star Rail kodlarını kullandığınızdan emin olun.

oyun-2