Blizzard, katılımcıların kullanıcı adlarının bir Lilith heykeline eklenmesi için yarışabilecekleri bir Diablo 4 Hardcore Victories yarışması düzenliyor. Diablo 4’te Hardcore’da 100. seviyeye ulaşan ilk 1.000 oyuncu katılmaya hak kazanır.

Bu, paylaşılan resmi Diablo 4 Twitter hesabından bir tweet yoluyla geliyor. resmi kurallar yarışma için Şirketin açıkladığı gibi, Mayıs 2023’te yayın öncesi erişimi olan oyuncular bu yarışmaya katılamaz.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Video İncelemesi

Blizzard, bu dönüm noktasına ulaşan oyuncuların, Battle.net BattleTag’leriyle birlikte #Diablo4Hardcore hashtag’ini kullanarak Diablo Twitter sayfasına herkese açık bir tweet ve Hardcore Modunda 100. seviyeye ulaştıklarını kanıtlayan bir video veya resim göndermeleri gerektiğini açıkladı. Yarışma 1 Haziran – 1 Eylül tarihleri ​​arasında geçerlidir.

Bu modda kalıcı ölüm etkinleştirildiğinden, Hardcore’da 100. seviyeye ulaşmak kolay bir başarı değildir. Bu, oyuncuların karakterlerinin oyun içinde öldükten sonra tamamen silindiği ve tamamlanması için yüksek derecede beceri gerektirdiği anlamına gelir.

“Diablo IV, şu anda ait olduğu serinin geçmişiyle karşılaştırmadan kaçamıyor, ama şükürler olsun ki, her birine neyin saygı duyulduğunu ya da aşağılandığının güçlü bir farkındalığıyla hazırlanmış bir oyun. Ölçülü bir yaklaşımı temsil ediyor. aksiyon rol yapma için yeni standart taşıyıcı gibi hissettiren bir sistemde işe yarayan önceki girişlerdeki birçok unsuru birleştirmek. Serideki hikaye anlatımı için yeni bir kriter ve olası yeni maceralar için sağlam bir anlatı temeli ile birleştiğinde, bu kolay GameSpot’un Diablo 4 incelemesinde Alessandro Barbosa, Diablo IV’ü uzun bir süre düzenli olarak kontrol edeceğim bir şey olarak görmek için” yazdı.

Diablo 4 resmi olarak 5 Haziran’da PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak. Deluxe veya Ultimate sürümünü satın alanlar için 1 Haziran’da çıkıyor.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1