Garmin, kaşifleri hedefleyen iki yeni pahalı akıllı saat serisiyle haberlere geri döndü. Çok fazla yürüyüş yapmayı seviyorsanız, bu tür akıllı saatler zorlu rotalarda gezinmenize olanak tanıyan mükemmel araçlardır. Elbette akıllı saat ne kadar iyiyse fiyatı da o kadar yüksek oluyor.

Garmin’in yenisiyle başlayalım kristal netliğinde AMOLED ekrana, sağlam tasarıma ve çok iyi pil ömrüne sahip birinci sınıf akıllı saatler, Epix Pro serisi. Müşteriler üç boyut seçeneği arasından seçim yapabilir – 42 mm, 47 mm ve 51 mm, ancak özelliklerin geri kalanı benzerdir. Biraz daha pahalı olan Sapphire Editions’ı seçmediğiniz sürece. Epix Pro akıllı saatlerin perakende fiyatı 900 dolardan başlıyor.

Tam renkli AMOLED ekranın yanı sıra, bu üst düzey akıllı saatlerin her biri, daha karanlık koşullarda daha görünür hale getirmek ve müşterilerin uyku döngüsü rahatsızlığını azaltmak için ekran renklerini kırmızı tonlarına çeviren bir Kırmızı Geçiş Modu içerir. Ayrıca, optimize edilmiş kalp atış hızı sensörü, hava durumu haritası kaplamaları, kabartma gölgeleme ve futbol, ​​basketbol, ​​raket sporları, binicilik ve daha pek çok yeni, önceden yüklenmiş aktivite ile birlikte gelirler.

Yeni Fenix ​​7 Pro akıllı kol saatlerine geçersek, bunlar standart ve Sapphire Edition seçenekleriyle birlikte 42 mm, 47 mm ve 51 mm olmak üzere üç boyutta gelir. Geleneksel akıllı saatlerden daha pahalı olmalarına rağmen, Epix Pro modellerinden daha pahalı değiller. Fenix ​​7 Pro akıllı saatler için önerilen perakende fiyatları 800 dolardan başlıyor.

Her Fenix ​​7 Pro akıllı saat, akıllı saat modunda 37 güne kadar ve keşif modunda 139 güne kadar pil ömrü sunan yerleşik bir LED el feneri ve solar şarj merceğine sahiptir. Pikseller, arka ışık ve güneş paneli, MIP ekranının güneş ışığı performansından ödün vermeden iç mekanda okunabilirliği artırmak için yeniden tasarlandı.

Standart aktivitelere ek olarak, yeni Fenix ​​7 Pro akıllı saatler, rafting, motokros, karada yürüyüş ve düzinelerce başka yeni aktivite içerir. Diğer önemli noktalar Garmin’in birinci sınıf akıllı saatleri arasında kalp atış hızı sensörü, hava durumu haritası katmanları, kabartma gölgeleme ve ayrıca dayanıklılık ve yokuş puanları bulunur.telefon-1