Umarız açsınızdır, çünkü Diablo IV ve KFC bu sefer özel silah kozmetik ürünleri sunmak için bir kez daha iş birliği yaptı. Geliştirici Blizzard ve kızarmış tavuk zinciri daha önce bu yılın başlarında kapalı beta anahtarlarını dağıtmak için bir araya geldi.

Bu kez, çevrimiçi olarak veya restoranın resmi uygulaması aracılığıyla KFC siparişi vererek kazanabileceğiniz beş özel silah kozmetiği var. Ödül kazanmaya başlamak için Battle.net hesabınızı ve KFC hesabınızı bağlamanız gerekecek. Neyse ki, iki hesabı basit bir şekilde birbirine bağlama eylemi size ücretsiz olarak bir kozmetik kazandıracaktır.

Şimdi oynuyor: Diablo 4 Video İncelemesi

Ancak kalan dördü için biraz yiyecek sipariş etmeniz ve almanız gerekecek. göre bir tanıtım için resmi web sayfasıuygun herhangi bir satın alma ve teslim alma, çeşitli menü öğelerinin üzerine yerleştirilmiş bir “Diablo IV Ödüllerinin Kilidini Açın” başlığıyla belirtildiği gibi, bir ödülün kilidini açacaktır. En ucuz seçenek, tek başına yaklaşık 2,5 milyon dolara klasik veya baharatlı bir tavuklu sandviç satın almak gibi görünüyor. 5 ABD Doları (gerçi bazı fiyatlar bölgeye göre değişir). Promosyon yalnızca ABD’de ikamet edenler içindir ve şu andan itibaren 15 Temmuz’a kadar geçerlidir, ancak uygun satın alma işlemlerinizi 2 Temmuz’a kadar yapmanız gerekir.

Kozmetik sızıntıları Görünüşe göre her sınıf için özel olarak hazırlanmış bir silah kozmetik ürünü var, bir Druid totemi, Haydut yayı, Barbar sırıklı silahı, Sihirbaz asası ve Necromancer tırpanı var. Hesap başına beş ödül sınırı olduğu düşünülürse, aynı ödülü iki kez açamayacağınızı varsaymak güvenli görünüyor, ancak beş ödülün tümünü kapmak için hesaplarınızı bağlamanız ve ardından dört satın alma yapmanız gerekecek.

Diablo IV’ün Deluxe ve Ultimate sürüm sahipleri için erken erişim dönemi 2 Haziran’da başlıyor, standart sürüme gidenlerin ise 6 Haziran’a kadar beklemesi gerekecek. GameSpot’un Diablo IV incelemesi, Blizzard’ın hikayeli ARPG serisindeki en son girişi “kendinden emin bir şekilde oynanış sunan bir oyun” olarak adlandırıyor. hem Diablo II hem de III’ten ileriye taşınmış ve rafine edilmiş, aynı zamanda serinin geleceği için güçlü bir temel oluşturmuş ve ona 8/10 vermiştir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1